| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 6mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| MBI | 5124 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια: 160° Κάθετα: 140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥6m |
| Τάση | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192mm |
Υπαίθρια οθόνη LED P6 πλήρους χρώματος, εμπορική διαφημιστική πινακίδα, με μπροστινό άνοιγμα
Το τροφοδοτικό γνωστής μάρκας παρέχει ενεργειακή απόδοση με αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής έως και 82%, χαμηλή διάχυση θερμότητας και μεγάλη διάρκεια ζωής. Τα τυπικά τροφοδοτικά προσφέρουν λιγότερο από 80% απόδοση μετατροπής με υψηλότερη διάχυση θερμότητας και χαμηλότερη σταθερότητα.
Η υψηλή ανάλυση της πινακίδας LED προσφέρει εξαιρετική ποιότητα εικόνας και βίντεο για υπαίθριες διαφημιστικές εφαρμογές, όπως τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους δημόσιους χώρους.
Με αδιάβροχη βαθμολογία IP65 και αρθρωτό σχεδιασμό, η υπαίθρια πινακίδα LED P6 SMD προστατεύεται από την εισχώρηση νερού και σκόνης, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727/3535 |
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 27.778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμες σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια μεταφορά, αεροπορική μεταφορά ή υπηρεσίες ταχυμεταφορών.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού και τυποποιημένων διαδικασιών παραγωγής μονάδων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και η επαγγελματική μας τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας παράλληλα υψηλά πρότυπα ποιότητας.
Εγγυόμαστε γρήγορη παράδοση με διαθέσιμες διαδικασίες έκτακτου αποθέματος για να διασφαλίσουμε αδιάκοπη προμήθεια.
Η ολοκληρωμένη υπηρεσία περιλαμβάνει συμβουλευτική προ-πωλήσεων και υποστήριξη μετά-πωλήσεων με παρακολούθηση χρήσης προϊόντος για συνεχή βελτίωση.