| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 8 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, D/P, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
Περίπτερο ποδοσφαιρικού γηπέδου P5 Ψηφιακή μεγάλη οθόνη LED για ζωντανή μετάδοση βίντεο, πινακίδα για γήπεδο μπάσκετ, αθλητικά σκορ
Προδιαγραφές
| Μέγεθος pixel | 5mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Ανάλυση μονάδας | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Κλίμακα χρωμάτων | 256-65536 βαθμοί/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα pixel | 40000 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Απόσταση θέασης | 5-150μ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τετραγωνικό μέτρο |
| Καθαρό βάρος | 8kg/τεμάχιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | —25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%—95% RH |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα καρέ εναλλαγής | >150 καρέ ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα καρέ ανανέωσης | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100μ (χωρίς ρελέ), οπτική ίνα μονής λειτουργίας: 20000μ, οπτική ίνα πολλαπλής λειτουργίας: 500μ-20χλμ |
| Τροφοδοσία | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Λειτουργία οδήγησης | οδήγηση σταθερού ρεύματος |
| Λειτουργία εμφάνισης | VGA640X480—VGA1600X1024 |
| Προστασίες για εξωτερική οθόνη | IP65 |
| Αποδεχόμενο σήμα | PAL/NTSC/SECAM, S-Video; VGA; RGB; Composite Video; SDI |
Λεπτομέρειες προϊόντος οθόνης LED περιμετρικής γηπέδου
1. Υψηλός ρυθμός ανανέωσης, χωρίς τρεμόπαιγμα κατά τη ζωντανή μετάδοση
Ρυθμός ανανέωσης έως 3800Hz, χωρίς φαινόμενο καθυστέρησης και τρεμοπαίγματος υπό συνθήκες επαγγελματικών καμερών καικάμερες 1/2800 δευτερολέπτου, που εξασφαλίζει μια λεπτή οθόνη υψηλής ευκρίνειας. Για να διασφαλιστεί η εξαιρετικά υψηλή ποιότητα εικόνας.
![]()
![]()
2.Τυπικές μονάδες μεγέθους 320MMX160MM
Οθόνη LED σειράς 960mm με τυπικό πάνελ μεγέθους: 320*160mm. Δώστε περισσότερη προσοχή στην απόδοση της τυπικής οθόνης LED, στην γρήγορη συναρμολόγηση και συντήρηση. Επίσης, είναι πολύ βολικό όταν αλλάζετε το βήμα pixel όπως P5mm P8mm και P10mm. Δεν χρειάζεται να αλλάξετε τίποτα, απλώς αλλάξτε τη μονάδα, καθώς έχουν το ίδιο μέγεθος και δομή μονάδας.
![]()
3.Εκλεπτυσμένα χαρακτηριστικά σχεδιασμού ντουλαπιού
Το προϊόν οθόνης LED σειράς 960mm είναι ελαφρύ ντουλάπι LED με γρήγορες κλειδαριές, λεπτή δομή για εύκολη εγκατάσταση χωρίς κενά. Ο ανθρωποκεντρικός σχεδιασμός χειρολαβής σας διευκολύνει να μετακινήσετε το ντουλάπι.
![]()
4.Ανεξάρτητη δομή στήριξης
Υπάρχει μια ανεξάρτητη δομή στήριξης που μπορεί να περιστραφεί και να ρυθμιστεί, και μπορεί ακόμα να σταθεί ακόμα και όταν υποβάλλεται σε ισχυρή εξωτερική πρόσκρουση. Η γωνία εγκατάστασης του ντουλαπιού μπορεί να ρυθμιστεί ανάλογα με τις πραγματικές συνθήκες του χώρου, και η γωνία μπορεί να αλλάξει ευέλικτα. Υποστηρίζει ρύθμιση πολλαπλών γωνιών 60 ° / 65 ° / 70 °/ 75 °/ 80 °/ 85 °/ 90 °.
![]()
5.Σχεδιασμός μαλακής μάσκας
Η μαλακή επιφάνεια και το μοναδικό μαλακό προστατευτικό μαξιλαράκι μπορούν να προστατεύσουν την ασφάλεια των ανθρώπων, ακόμα κι αν κάποιος χτυπήσει την οθόνη LED, είναι πολύ αποτελεσματικό για την προστασία της ασφάλειας των ανθρώπων.
![]()
6. Εξαιρετικά ελαφρύ ντουλάπι
Η εξωτερική οθόνη LED σειράς 960 για γήπεδα ζυγίζει μόνο 28,5 κιλά, είναι εύκολη στη μεταφορά, εξοικονομεί κόστος εργασίας και είναι ελαφριά, εύκολη στην εγκατάσταση, συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση.
![]()
7.Με αδιάβροχη απόδοση
Η εξωτερική οθόνη LED για γήπεδα διαθέτει ειδική εισαγωγή αέρα, αδιάβροχη δομή, εξαιρετική αντοχή στο νερό, μπορεί να επιτύχει το αποτέλεσμα σχεδιασμού απαγωγής θερμότητας και απόλυτα αθόρυβη λειτουργία.
![]()
8. Επίπεδο προστασίας IP65
Όλες τις καιρικές συνθήκες για εξωτερικό περιβάλλον. Με μοναδική τεχνολογία προστασίας για να φτάσει η οθόνη στο επίπεδο IP65, η οποία μπορεί να λειτουργεί κανονικά σε οποιεσδήποτε καιρικές συνθήκες! Η υψηλή βαθμίδα προστασίας IP65 εγγυάται ανθεκτικότητα, αξιοπιστία, αντι-υπεριώδη προστασία και σταθερότητα.
![]()
![]()
* Συσκευασία και αποστολή
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη !!!