| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | ALS-F4 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Οι οθόνες LED μας χρησιμοποιούν ένα στυλ 1/4 Scan Module, επιτρέποντας μια σαφή και συνοπτική εμφάνιση του περιεχομένου σας.συναυλίεςΟι οθόνες μας έχουν γωνία θέασης H:160 V:140, διασφαλίζοντας ότι το περιεχόμενό σας είναι ορατό από όλες τις γωνίες και αποστάσεις.
Οι οθόνες μας είναι ιδανικές για υψηλής ταχύτητας περιεχόμενο όπως αθλητικά γεγονότα και συναυλίες.Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης εξασφαλίζει ότι το περιεχόμενό σας εμφανίζεται χωρίς καθυστέρηση ή στρέβλωση.
Οι διαφημιστικές οθόνες LED είναι η ιδανική λύση για τις επιχειρηματικές σας ανάγκες.και λιανικές λύσεις σήμανσης. Με μέγεθος ντουλάπις 1024*768mm, στυλ μονάδας σάρωσης 1/4, γωνία θέασης H:160 V:140Οι οθόνες μας προσφέρουν σαφή και συνοπτική απεικόνιση του περιεχομένου σας.Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να μάθετε περισσότερα για τις διαφημιστικές οθόνες LED και πώς μπορούν να ωφελήσουν την επιχείρησή σας.
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Κατηγορία προϊόντων | Διαφημιστικές οθόνες LED |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024*768mm |
| Γωνία θέασης | H:160 V:140 |
| Στυλ ενότητας | 1/4 Σάρωση |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Υπουργείο | Ατσάλι ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Τύπος Led | SMD 3535 |
| Απόσταση μετάδοσης | Δικτυακό καλώδιο < 100m |
Αυτές οι τεχνικές παραμέτρους είναι για τα προϊόντα εξωτερικών ψηφιακών πινακίδων, διαφημιστικών οθονών LED και προωθητικών τοίχων βίντεο.
Οι διαφημιστικές οθόνες LED που κατασκευάζονται στην Κίνα έχουν μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας που είναι διαπραγματεύσιμη και μια τιμή που είναι επίσης ανοικτή στη διαπραγμάτευση.και MoneyGramΟ χρόνος παράδοσης είναι 7-10 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής, και οι επιλογές συσκευασίας περιλαμβάνουν αεροπορική θήκη, ξύλινη θήκη και κουτί.
Με μέγεθος μονάδας 256*128mm και μέγεθος ντουλάπις 1024*768mm, αυτές οι διαφημιστικές οθόνες LED είναι ιδανικές για τη δημιουργία μεγάλων οθονών σε εμπορικά κέντρα, σταθμούς και άλλους δημόσιους χώρους.Είναι επίσης ιδανικά για εκστρατείες μάρκετινγκ σε υπαίθριους χώρους όπως πάρκα., πλατείες και δρόμους.
Η απόσταση μετάδοσης για αυτές τις οθόνες LED είναι μικρότερη από 100m μέσω καλωδίου διαδικτύου, καθιστώντας εύκολη τη σύνδεση και τη διαχείριση περιεχομένου εξ αποστάσεως.SCXK Διαφημιστικές οθόνες LED μπορούν να προσαρμοστούν για να ταιριάζουν με τις ειδικές ανάγκες και τις απαιτήσεις σας.
Συνοπτικά, οι οθόνες LED διαφήμισης SCXK είναι η τέλεια λύση για όποιον αναζητά οθόνες μεγάλου μορφότυπου για σκοπούς μάρκετινγκ και διαφήμισης.ΠιστοποίησηΕπικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να συζητήσετε τις ανάγκες σας και να μάθετε περισσότερα για τις προσφορές προϊόντων μας.
Το προϊόν μας διαφημιστικών οθονών LED συνοδεύεται από ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για να διασφαλιστεί ότι η επένδυσή σας διατηρείται καλά και λειτουργεί ομαλά.Η ομάδα εμπειρογνωμόνων μας είναι διαθέσιμη για να σας βοηθήσει με τυχόν ερωτήσεις ή ανησυχίες που μπορεί να έχετε σχετικά με την εγκατάστασηΠαρέχουμε επίσης τακτικές ενημερώσεις λογισμικού για τη βελτίωση της απόδοσης και της λειτουργικότητας της οθόνης σας.Η ομάδα μας παρέχει άμεσες υπηρεσίες επισκευής και αντικατάστασης για να ελαχιστοποιήσει τον χρόνο διακοπής και να διασφαλίσει ότι οι διαφημιστικές καμπάνιες σας μπορούν να συνεχίσουν χωρίς διακοπήΕπιπλέον, προσφέρουμε εκπαιδευτικές συνεδρίες για το προσωπικό σας ώστε να διασφαλίζεται ότι είναι σε θέση να λειτουργούν αποτελεσματικά την οθόνη LED και να αξιοποιούν στο έπακρο τις δυνατότητές της.Ο απώτερος στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία με το προϊόν διαφημιστικών οθονών LED..
Συσκευασία του προϊόντος:
Ναυτιλία:
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα των διαφημιστικών οθονών LED;
Α: Το εμπορικό σήμα των διαφημιστικών οθονών LED είναι SCXK.
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου των διαφημιστικών οθονών LED;
Α: Ο αριθμός μοντέλου των διαφημιστικών οθονών LED είναι ALS-F4.
Ε: Ποιες πιστοποιήσεις έχουν οι διαφημιστικές οθόνες LED;
Α: Οι οθόνες LED διαφήμισης έχουν πιστοποίηση CE, ROHS, FCC, ISO και UL.
Ε: Πού παράγονται οι διαφημιστικές οθόνες LED;
Α: Οι οθόνες LED διαφήμισης παράγονται στην Κίνα.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για τις διαφημιστικές οθόνες LED;
Α: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για τις διαφημιστικές οθόνες LED είναι διαπραγματεύσιμη.
Ε: Ποιο είναι το εύρος τιμών των διαφημιστικών οθονών LED;
Α: Η τιμή των διαφημιστικών οθονών LED είναι διαπραγματεύσιμη.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής για τις διαφημιστικές οθόνες LED;
Α: Οι όροι πληρωμής για τις οθόνες LED διαφήμισης περιλαμβάνουν T/T, Western Union και MoneyGram.
Ε: Ποια είναι η ικανότητα εφοδιασμού των διαφημιστικών οθονών LED;
Α: Η ικανότητα εφοδιασμού των διαφημιστικών οθονών LED είναι 5000 τετραγωνικά μέτρα ανά μήνα.
Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης για τις διαφημιστικές οθόνες LED;
Α: Ο χρόνος παράδοσης για τις διαφημιστικές οθόνες LED είναι 7-10 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σας.
Ε: Ποιες είναι οι λεπτομέρειες συσκευασίας για τις διαφημιστικές οθόνες LED;
Α: Οι λεπτομέρειες συσκευασίας για τις διαφημιστικές οθόνες LED περιλαμβάνουν θήκη πτήσης, ξύλινη θήκη ή χαρτοκιβώτιο, ανάλογα με την προτίμησή σας.