| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | ALS-F4 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Οι οθόνες LED μας είναι κατασκευασμένες από υλικά υψηλής ποιότητας, συμπεριλαμβανομένου ενός ανθεκτικού χαλκού ή αλουμινίου. Αυτό εξασφαλίζει ότι η επένδυσή σας θα διαρκέσει για πολλά χρόνια, ακόμη και σε δύσκολες καιρικές συνθήκες.Επιπλέον, οι οθόνες μας έχουν ένα ποσοστό ανανέωσης τουλάχιστον 1920HZ, εξασφαλίζοντας ότι το περιεχόμενό σας θα εμφανίζεται πάντα ομαλά και χωρίς καθυστέρηση.
Η ανάλυση των οθονών LED είναι 32*16, πράγμα που σημαίνει ότι το περιεχόμενό σας θα εμφανίζεται σε οθόνες LED υψηλής ευκρίνειας, εξασφαλίζοντας ότι το μήνυμά σας είναι σαφές και εύκολο στην ανάγνωση.Αυτό είναι ιδιαίτερα σημαντικό για την εξωτερική διαφήμιση, όπου η ορατότητα και η σαφήνεια είναι το κλειδί για την προσέλκυση της προσοχής των δυνητικών πελατών.
Οι οθόνες LED έχουν γωνία θέασης H:160 V:140, πράγμα που σημαίνει ότι μπορούν να παρατηρηθούν από ένα ευρύ φάσμα γωνιών, διασφαλίζοντας ότι το μήνυμά σας είναι ορατό σε όσο το δυνατόν περισσότερους ανθρώπους.όπου οι περαστικοί μπορεί να βλέπουν το μήνυμά σας από διάφορες γωνίες και αποστάσεις.
Εκτός από αυτά τα χαρακτηριστικά, οι οθόνες LED είναι επίσης αδιάβροχες, με βαθμολογία IP65, που σημαίνει ότι μπορούν να αντέξουν τη βροχή, τον άνεμο και άλλες καιρικές συνθήκες.διασφάλιση ότι το μήνυμά σας είναι πάντα ορατό και αποτελεσματικόΕίτε προωθείτε μια πώληση, ένα νέο προϊόν, ή απλά το εμπορικό σας σήμα, οι οθόνες LED μας είναι η τέλεια επιλογή για εξωτερική διαφήμιση.
Επενδύστε στην Αδιάβροχη Διαφήμιση Υψηλής φωτεινότητας IP65 σε πλήρες χρώμα εξωτερική οθόνη P8mm LED σήμερα και αρχίστε να βλέπετε τα οφέλη της αποτελεσματικής εξωτερικής διαφήμισης.Με τις οθόνες LED, μπορείτε να τραβήξετε την προσοχή των πιθανών πελατών και να αυξήσετε την προβολή και τις πωλήσεις σας.
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχη οθόνη IP65 υψηλής φωτεινότητας πλήρους χρώματος εξωτερικής διαφήμισης P8mm LED |
| Κατηγορία προϊόντων | Διαφημιστικές οθόνες LED |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος ενότητας | 256*128mm |
| Υπουργείο | Ατσάλι ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024*768mm |
| Στυλ ενότητας | 1/4 Σάρωση |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Απόσταση μετάδοσης | Δικτυακό καλώδιο < 100m |
Αυτές οι διαφημιστικές οθόνες LED κατασκευάζονται στην Κίνα και έχουν μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας που υπόκειται σε διαπραγμάτευση.Δυτική ΈνωσηΜε την ικανότητα προμήθειας 5000 τετραγωνικών μέτρων ανά μήνα, μπορείτε να είστε βέβαιοι ότι θα λάβετε την απαιτούμενη ποσότητα μέσα σε 7-10 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή σας.
Οι διαφημιστικές οθόνες LED έρχονται σε διάφορες επιλογές συσκευασίας, συμπεριλαμβανομένων των περιπτώσεων πτήσης, των ξύλινων περιπτώσεων και των κουτιών, ανάλογα με την προτίμησή σας.Το μοντέλο στυλ είναι 1/4 σάρωση και το μέγεθος του ντουλαπιού είναι 1024 * 768mm, καθιστώντας το ιδανικό για διαφημιστικές πινακίδες LED στο δρόμο, μεγάλες ψηφιακές οθόνες και άλλα σενάρια που απαιτούν μεγάλη οθόνη.
Η λειτουργία εμφάνισης των διαφημιστικών οθονών LED περιλαμβάνει βίντεο, κείμενο και εικόνες, και έχει πλάτος pixel 8mm. Αυτό το καθιστά ιδανικό για διαφημιστικά προϊόντα, προώθηση εκδηλώσεων,και την εμφάνιση πληροφοριώνΕίτε διαχειρίζεστε ένα κατάστημα λιανικής πώλησης, είτε οργανώνετε μια εκδήλωση, είτε διαχειρίζεστε μια πολυσύχναστη εμπορική έκθεση, αυτές οι οθόνες LED διαφήμισης μπορούν να σας βοηθήσουν να μεταφέρετε το μήνυμά σας με σαφή και αποτελεσματικό τρόπο.
Οι διαφημιστικές οθόνες LED μας συνοδεύονται από ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για να διασφαλιστεί ότι η εμπειρία σας με το προϊόν μας είναι ομαλή και χωρίς προβλήματα.
Προσφέρουμε:
Επιπλέον, παρέχουμε εγγύηση για τα προϊόντα μας που καλύπτουν τυχόν ελαττώματα ή δυσλειτουργίες που μπορεί να προκύψουν.
Συσκευασία του προϊόντος:
Ναυτιλία:
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED;
Α1: Το εμπορικό σήμα αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED είναι SCXK.
Ε2: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED;
Α2: Ο αριθμός μοντέλου αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED είναι ALS-F4.
Ε3: Ποιες πιστοποιήσεις έχει αυτή η διαφημιστική οθόνη LED;
Α3: Αυτή η διαφημιστική οθόνη LED έχει πιστοποιητικά CE/ROHS/FCC/ISO/UL.
Ε4: Ποιος είναι ο τόπος προέλευσης αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED;
Α4: Ο τόπος προέλευσης αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED είναι η Κίνα.
Ε5: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής για την αγορά αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED;
Α5: Οι όροι πληρωμής για την αγορά αυτής της διαφημιστικής οθόνης LED είναι T / T, Western Union και MoneyGram. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη. Η ικανότητα εφοδιασμού είναι 5000 τετραγωνικά μέτρα ανά μήνα,και ο χρόνος παράδοσης είναι 7-10 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής σαςΟι λεπτομέρειες συσκευασίας μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας, συμπεριλαμβανομένης της θήκης πτήσης, της ξύλινης θήκης και του κουτιού.