| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγεθος ενότητας | 256*128mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Στυλ ενότητας | 1/4 σάρωση |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 15625/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256*128 |
| Απόσταση προβολής | ≥8m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 960 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέγιστη ισχύς | < 1000W/m2 |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Η εξωτερική οθόνη ενοικίασης χρησιμοποιείται κυρίως για εξωτερικές εκδηλώσεις, σκηνικό φόντο ή άλλα είδη ζωντανών εκπομπών.
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός μας ενημερώνεται τακτικά.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, προωθώντας παράλληλα την τεχνική καινοτομία.
Δεσμευόμαστε να τηρούμε τις υποσχεμένες ημερομηνίες παράδοσης και εφαρμόζουμε ειδικές διαδικασίες όταν είναι απαραίτητο για να διατηρήσουμε την αδιάλειπτη προμήθεια.
Πριν από την πώληση: Αξιολογούμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Εμπορικά κέντρα, τράπεζες, σταθμοί λεωφορείων, σταθμοί τρένων, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί και πολλά άλλα.