| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 5.21mm | 6.25mm | 8.93mm | 10.42mm | 12.5mm | 15.63mm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγεθος της πλακέτας (mm) | 1000*500 | 1000*500 | 1000*500 | 1000*1000 | 1000*1000 | 1000*1000 |
| Τάξη | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα | 8 τετραγωνικά μέτρα |
| Βάρος (kg/m2) | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Φωτεινότητα (/m2) | >6000 | > 5500 | >4200 | >4200 | > 3000 | > 3000 |
| Τυπικό μέγεθος ντουλαπιού (LxHxT) | Προσαρμόσιμη |
| Απλό μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 mm |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρο |
| Φωτεινότητα | 5500~6500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H 110°, V 70° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | ≥10M |
| Γκρι επίπεδο | 16bit |
| Ποσότητα χρώματος | 281 τρισεκατομμύρια |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Ποσοστό καρέ | 60fps |
| Τεχνολογία | Διάταξη 1 |
| Κατανάλωση ισχύος (Max/Avg) | 650/260 W/m2 |
| Σώμα οθόνης | Τυποποιημένο σίδηρο 8 kg/m2 |
| ΜΤΠΔ | > 10 000 H |
| Ζωή | ≥100.000 H |
| Αξία IP | IP43 |
| Θερμοκρασία | -20°C~60°C |
| Η υγρασία | 10%~90% |
| Σύστημα ελέγχου | Σαμοσίρ |