| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 τ.μ. ανά μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| LED | SMD3535/2727 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Γωνία θέασης | 160/140 |
| Τυπική τιμή διάρκειας ζωής (ώρες) | 100000 Ώρες |
| Μέγεθος καμπίνας | 576*576mm |
| Φωτεινότητα | 5000cd/τ.μ. |
| Σύστημα ελέγχου | LSN |
| Επιφανειακή επιπεδότητα | GAP< 0.5mm |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/τ.μ. | 27778/τ.μ. |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192 |
| Απόσταση θέασης | ≥5m |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >4500cd/τ.μ. |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1200Hz |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45℃ |
| Μέση ισχύς | <280W |