| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τσιπ LED | Nationstar |
| Κουκκίδες pixel | 10000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Φωτεινότητα | 5000-7000cd/τ.μ. |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Σύστημα ελέγχου | LSN |
| Διάταξη LED | RGB 3 σε 1 |
Η οθόνη LED SMD Sport Field διαθέτει ενσωματωμένες αναδιπλούμενες πίσω βάσεις στήριξης που επιτρέπουν την εύκολη μεταφορά σε θήκες πτήσης και την απλή εγκατάσταση. Απλώς τραβήξτε τις βάσεις προς τα κάτω στο πάτωμα για να στηρίξετε την οθόνη LED του αθλητικού γηπέδου.
Όλα τα τσιπ προέρχονται από κορυφαίους παγκόσμιους προμηθευτές. Διατηρούμε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο με τσιπ LED που παρέχονται από την Epistar και ποιοτικά IC από MBI, TMS, PWM και Mingyang.
Η οθόνη διαθέτει σύστημα ελέγχου Novastar που εξασφαλίζει υψηλής ποιότητας έξοδο, εξαιρετική ανάλυση, γρήγορους χρόνους φόρτωσης και υψηλούς ρυθμούς ανανέωσης. Γνωστό για τη σταθερότητα και την αξιοπιστία του, καθιστώντας το ιδανικό για διάφορες διαφημιστικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρεια |
|---|---|
| Μοντέλο | Εξωτερικό SMD P10 |
| Ανάλυση | 10mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 16x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160mm |
| Απόσταση θέασης | 10-500μ. |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, Κάθετη: 60° |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: <950W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL express για ευέλικτες λύσεις παράδοσης.
Η ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες σας σε οθόνες LED!