| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel Pitch | 10mm |
| Χρώμα Tube Chip | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Λειτουργία Οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ρυθμός Καρέ | >=60HZ |
| Πυκνότητα Κουκκίδων | 10000 |
| Φωτεινότητα | >=5000cd/m2 |
| Μέγεθος Pitch | 10mm |
| Μέγεθος Module | 320mm*160mm |
| Pixel Panel (κουκκίδες) | 32*16 |
| Διαμόρφωση Pixel | 1Κόκκινο,1Πράσινο,1Μπλε |
| Κλίμακα Χρώματος | 256-65536βαθμίδες/16777216χρώματα |
| Πυκνότητα Pixel | 10000 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία Θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥ 5000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Απόσταση Θέασης | ≥ 10m |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 100-1200W/τετραγωνικό μέτρο |
| Καθαρό Βάρος | 28.5kg/τεμάχιο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10% --95%RH |
| Διάρκεια Ζωής | ≥ 100.000 ώρες |
Διαθέσιμο σε συσκευασία ξύλινης ή πτητικής θήκης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης θαλάσσιας, αεροπορικής ή DHL express.
Η επαγγελματική μας ομάδα παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες σας σε οθόνες LED!