| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο |
| Πυκνότητα κουκκίδων | 10000 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τάση | DC5V |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ανάλυση | 10mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Απόσταση θέασης | 8-300m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | <600W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |