| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 6mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Ντουλάπι | αλουμίνιο/σίδηρος χυτοπρεσσαριστός |
| Μέσος αριθμός αποτυχιών | >=1000 ώρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μάρκα τσιπ | Epistar led |
| IC | MBI 5024 IC |
Η SCX Εξωτερική Έγχρωμη Διαφημιστική Κινητή Οθόνη LED P6 προσφέρει οπτικά υψηλής ανάλυσης για ανώτερες εξωτερικές διαφημιστικές εφαρμογές.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 27.778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192mm |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (οριζόντια και κάθετη) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμα σε ξύλινες θήκες ή πτητικές θήκες. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL express.