| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Γιγαντιαίος Υψηλός ρυθμός ανανέωσης Αδιάβροχη IP68 εξωτερική έγχρωμη οθόνη led DIP / SMD HD P3 P4 P8 P10 P12 P16
Τεχνικές παράμετροι
| Βήμα εικονοστοιχείων | 8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 15625dots/sqm |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Πακέτο LED | SMD3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 256mm x 128mm |
| Ανάλυση μονάδας | 32dots x 16dots |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/4Scan, Σταθερό ρεύμα |
| Φωτεινότητα | 6500cd/sqm |
| Απόσταση θέασης | 8m-200m |
| Θύρα διασύνδεσης | HUB-75 |
| Βάρος μονάδας | 0.3KG/pcs |
| Γωνία θέασης | H: 140°; V:140° |
| Ρυθμός ανανέωσης | 3840HZ |
| Τυπικό μέγεθος ντουλαπιού | 1024m x 1024mm |
| Βάρος ντουλαπιού | 40G/pcs |
| Ρυθμός καρέ | 120frame/sec |
| Κλίμακα του γκρι | 16.7M χρώματα (Συγχρονισμένα) |
| Είσοδος ρεύματος | AC110V/ 220V ±10%, 50HZ |
| Μέγιστη κατανάλωση ρεύματος | 650W/sqm |
| Μέση κατανάλωση ρεύματος | 250W/sqm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+50℃ |
| Ποσοστό τυφλών σημείων | <1> |
| Διάρκεια ζωής | >100,000 Ώρες |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%~95% |
| Μέθοδος ελέγχου | Συγχρονισμός, 4G, WIFI, USB |
| PC ελέγχου | Με κάρτα γραφικών DVI |
| Λειτουργικό σύστημα | Win 98, Win2000, XP, Win7, Win8 , Win10 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
1. Δια βίου συντήρηση και αναβάθμιση λογισμικού.
2. Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες, παρέχονται οδηγίες συντήρησης και λύση προβλημάτων εντός 48 ωρών.
3. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
4. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
5. Οδηγός μηχανικού εγκατάστασης επιτόπου εάν χρειαστεί.