| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Υλικό ντουλαπιού | Χάλυβα ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Γωνία θέασης | H:160°, V:140° |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος άνω των 50 kV |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Κανονικό μέγεθος ντουλάπις | 960 mm x 960 mm |
| IC | MBI 5024 IC |
| Μάρκα τσιπ | Επίσταρ LED |
Η υψηλής ανάλυσης διαφημιστική πινακίδα LED παρέχει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε μεγάλο κοινό.αυτοκινητοδρόμους, σταθμούς, σταθμούς και άλλους δημόσιους χώρους.
Το P6 SMD Outdoor LED Billboard διαθέτει εξειδικευμένη υδροστεγή κατασκευή που προστατεύει από την είσοδο νερού και σκόνης.
Οι εξωτερικές σταθερές οθόνες μας χρησιμοποιούν υψηλής απόδοσης πηγές ενέργειας με αναλογία μετατροπής ηλεκτρο-οπτικής έως 82%,με αποτέλεσμα χαμηλότερη απώλεια θερμότητας και παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τα τυποποιημένα ενεργειακά συστήματα (αποτελεσματικότητα κάτω του 80%).
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 27,778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥6m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέγιστη ισχύς | < 800W/m2 |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.
Η επαγγελματική ομάδα μας είναι πάντα διαθέσιμη για να παρέχει πλήρη υποστήριξη για τις ανάγκες οθόνης LED σας!