| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Τσιπ LED | Εθνικό αστέρι |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/τ.μ |
| Χρώμα τσιπ | πλήρες χρώμα |
| Φωτεινότητα | >=5000cd/sqm |
Η υψηλής ποιότητας οθόνη LED P5 προσφέρει εξαιρετικές επιδόσεις για εφαρμογές εξωτερικής διαφήμισης.
Ο ειδικός αδιάβροχος σχεδιασμός της οθόνης LED P8 την προστατεύει από το νερό και τη σκόνη.Ειδική φρουρά την προστατεύει από τους κινδύνους του περιβάλλοντος.Η υψηλή βαθμολογία IP66 εξασφαλίζει εξαιρετική ποιότητα σε κάθε κατάσταση.
Η ποιότητα είναι η λέξη με την οποία ζούμε. Η "Διοίκηση Ποιότητας, Συνεχή Βελτίωση, Εξαιρετική Υπηρεσία, Γρήγορη Ανταπόκριση" ακολουθείται αυστηρά σε όλη τη διαδικασία.Τα προϊόντα μας έχουν περάσει πολλές πιστοποιήσεις, συμπεριλαμβανομένων των CE.Έτσι μπορείτε πάντα να είστε βέβαιοι για τα καλύτερα προϊόντα ποιότητας.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος | Εξωτερικό SMD P5 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 40000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160MM |
| Απόσταση προβολής | ≥4m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30-65°C |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
| Ζωή | 100000ωρες |
Προετοιμασία πριν από την εγκατάσταση:
Διαδικασία εγκατάστασης:
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!