| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >= 180HZ |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >=4m |
| Ζωή LED | 10000 ώρες |
Επισκόπηση λεπτομερειών ενότητας
| Τύπος εικονοστοιχείων | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Χρώμα pixel | RGB |
| Μέγεθος μονάδας | 256*128mm |
| Πιξέλες LED | SMD3528 |
| Πιξέλες απόσταση | 4 χιλιοστά |
| Ποσοστό επίλυσης | 64*32 |
| Δρόμος οδήγησης | 1/8 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 80W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C - +50°C |
| Υλικό | Άλλες συσκευές για την επεξεργασία των υλικών |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 1024*768mm/512*512mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 96*96 |
| Ποσότητα μονάδας | 3*3 |
| Σφιχτότητα | 62500 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 7000-11000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 110 |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP67/IP65 |
| Μη επίπεδη | < 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | < 1 mm |
| Βάρος | 32 kg ή 6 kg |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 750W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | 800-3840Hz |
| Γάση γκρι | 1024*1024*1024 βαθμός/1073741824 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με αυτο-οπτική / χρώμα & 8 βαθμός με το χέρι |
| Σημείο εισόδου | RF,S-video,RGB,RGBHV,YUV,YC&Composition, κλπ. |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0001 |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.