| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Τύπος LED | SMD 2121 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP34 |
| Κουτί | Σίδηρος/Χυτό |
| MBI | 51024 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια: 100° Κάθετη: 50° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4μ |
| Τάση | DC5V |
Λύση οθόνης LED υψηλής απόδοσης για επαγγελματικές εσωτερικές εφαρμογές με εξαιρετική αναπαραγωγή χρωμάτων και ενεργειακή απόδοση.
| Τεχνικά Δεδομένα | PH4 |
|---|---|
| Pixel Pitch | 4mm |
| Φυσική Πυκνότητα (pixels/m²) | 62.500 |
| Σχήμα & Μέγεθος LED | SMD 3 σε 1 |
| Διάταξη LED | 1R1G1B |
| Μέγεθος Μονάδας (mm) | 320 × 160 |
| Ανάλυση Μονάδας | 80*40 |
| Λειτουργία Οδήγησης | Δυναμική 1/8 Duty Συνεχές Ρεύμα |
| Φωτεινότητα | ≥1000cd/m² |
| Αντίθεση (cd/m²) | ≥2000:1 |
| Γωνία Θέασης (50% Φωτεινότητα) | 140°/140° |
| Ελάχιστη Απόσταση Θέασης | 4μ |
| Κλίμακα Γκρι | 10bits/1024επίπεδα |
| Χωρητικότητα Χρώματος | 1,07 δισεκατομμύρια |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 860W/m² |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 280W/m² |
| Πηγή Τροφοδοσίας Λειτουργίας | AC90-260V 50-60HZ |
| Συχνότητα Πλαισίου | 60-85HZ |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240-1000HZ |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα αυτόματη |
| Διόρθωση Γάμμα | -5.0-5.0 |
| Επίπεδο Κλίμακας Διόρθωσης | 16bits |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 5000-9300K |
| Διόρθωση Φωτεινότητας | Διόρθωση Pixels, Μονάδας, Κουτιού |
| Υποστήριξη Πηγής Εισόδου | Σύνθετο, S-Video, Component, VGA, DVI, HDMI, SDI, HD_SDI |
| Απόσταση Ελέγχου | UTP CAT5E: 100μ; Οπτική Ίνα Πολλαπλών Λειτουργιών: 50μ; Οπτική Ίνα Μονολειτουργίας: 10km |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C - 65°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10-90%RH |
| Διάρκεια Ζωής Λειτουργίας | 100.000 Ώρες |
| MTBF | 5000 Ώρες |
| Βαθμολογίες Προστασίας | IP43 |
| Ποσοστό Εκτός Ελέγχου | 0,01% |
Διαθέτει κορυφαίες LED λάμπες υψηλής φωτεινότητας με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, επιτυγχάνοντας εξοικονόμηση ενέργειας ≥30%. Με 28 κατοχυρωμένες με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνικές, η συνολική εξοικονόμηση ενέργειας φτάνει ≥50%. Πρωτοποριακή ώριμη τεχνολογία LED οθόνης HD εξωτερικού χώρου με προηγμένες προδιαγραφές 2 χρόνια μπροστά από τους ανταγωνιστές.
Δωρεάν Εκπαίδευση: 3 ημέρες τεχνική εκπαίδευση επί τόπου στο εργοστάσιό μας στη Σενζέν ή απομακρυσμένη εκπαίδευση μέσω TeamViewer/Skype. Περιλαμβάνει ολοκληρωμένο εγχειρίδιο χρήσης για επιτυχή αποσφαλμάτωση και εγκατάσταση.
Υπηρεσία Εγκατάστασης: Η υπηρεσία καθοδήγησης εγκατάστασης επί τόπου περιλαμβάνει:
Σημείωση: Διαθέσιμες υπηρεσίες εγκατάστασης στο εξωτερικό με 100 $/ημέρα συν τα έξοδα διαβίωσης και μετακίνησης του τεχνικού.
Ανυπομονούμε να οικοδομήσουμε μια επιτυχημένη συνεργασία και να συνεργαστούμε στο επόμενο έργο σας.