| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 140° που προσεγγίζει περισσότερους θεατές. Η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη σε όλες τις κατευθύνσεις και σε απόσταση, παρουσιάζοντας σε όλους τους θεατές την ίδια υψηλής ποιότητας απόδοση. Αυτό την καθιστά κατάλληλη για μεγάλες συγκεντρώσεις.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Εξωτερικό SMD P10 |
| Ανάλυση | 10mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Απόσταση θέασης | ≥10m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, Κάθετη: 60° |
| Επεξεργασία σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία κλίμακας του γκρι | 1024x1024x1024 έως 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, multimode: 500m, single mode: 2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/4 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητο/αυτόματο, 255 βήματα χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: <950W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες (50.000 ώρες έως μισή φωτεινότητα) |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης της θαλάσσιας, αεροπορικής ή DHL express.