| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Η Οθόνη Κυλινδρικού Βίντεο LED 360° Εξωτερικού Χώρου είναι μια λύση οθόνης LED πλήρους χρώματος σχεδιασμένη για διαφημιστικές πινακίδες κτιρίων και εφαρμογές εξωτερικής διαφήμισης. Αυτή η ευέλικτη οθόνη LED κυλινδρικού σχήματος χρησιμοποιείται ευρέως στη διαφήμιση, σε αθλητικούς χώρους, βιομηχανικές επιχειρήσεις, κόμβους μεταφορών, σταθμούς, λιμάνια, αεροδρόμια και άλλους δημόσιους χώρους.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | P3.91-16S |
| Μέγεθος Μονάδας | 250mm × 250mm |
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Πυκνότητα Pixel | 65.536 κουκκίδες/m² |
| Μέγεθος Κουτιού | 500mm × 500mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Λειτουργία Συσκευασίας | SMD2121 |
| Ανάλυση Pixel | 64 × 64 κουκκίδες |
| Φωτεινότητα | ≥2000cd/m² |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 310W/s (μέσος όρος) |