| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | 317$-483$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 3535/2727 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 σημεία |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Κανονικό μέγεθος ντουλαπιού | 960mmx960mm |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Διάταξη LED | RGB 3 σε 1 |
| Απόφαση | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 156250/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Μέγεθος ενότητας | 256 × 128 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 9 - 300 μέτρα |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Εποχή ζωής | >100.000 ώρες |
Εφαρμογή των κανόνων SGS, QC, CE, ROHS, ISO9001, FCC
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp.
Παρέχουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Συνήθως 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή.
2-5 χρόνια εγγύηση ποιότητας με δωρεάν αντικατάσταση για μη τεχνητές ζημιές.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση για τη ρύθμιση οθόνης, τη διαμόρφωση και τη μετάδοση βίντεο με υποστήριξη μηχανικών που μιλούν αγγλικά.