| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Οι διαφημιστικές οθόνες LED μας έχουν σχεδιαστεί χρησιμοποιώντας υλικά υψηλής ποιότητας και προηγμένη τεχνολογία για να εξασφαλίσουν βέλτιστη απόδοση και αντοχή.
Με μέγεθος μονάδας 960mm * 960mm, μπορείτε να δημιουργήσετε μια μεγάλη περιοχή εμφάνισης για να παρουσιάσετε τα προϊόντα ή τις υπηρεσίες σας.
Οι διαφημιστικές μας οθόνες LED έχουν επίσης σχεδιαστεί με υψηλό επίπεδο προστασίας.Αυτό το χαρακτηριστικό επιτρέπει τη χρήση των οθονών LED στο εξωτερικό ακόμη και σε δύσκολες καιρικές συνθήκες.
Εξαιρετική εικόνα: Η μη ανακλαστική οθόνη είναι ιδανική για την προβολή περιεχομένου πλούσιου σε λεπτομέρειες.
Τελειότητα εικόνας:Σχεδιασμένη με ειδικά ολοκληρωμένα κυκλώματα LED, η οθόνη εικόνας είναι ακαταμάχητα υψηλής ποιότητας.
Ελαφρύ βάρος: Το σώμα είναι συναρμολογημένο από προφίλ αλουμινίου και ζυγίζει μόνο 5-8 kg.
Αισθητική: Το ντουλάπι είναι αισθητικά ευχάριστο με τεχνολογία επεξεργασίας CNC και τυποποιημένες ενότητες.
Τυποποιημένα μεγέθη: Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούν εξειδικευμένα στοιχεία στερέωσης και τυποποιημένα ενοποιημένα πάνελ για εύκολη εγκατάσταση.
Υψηλή προσαρμοστικότητα:Διατίθενται επιλογές προσαρμογής για να φιλοξενήσουν διάφορα μεγέθη και σχήματα οθονών σε διαφορετικά σενάρια.
Ενεργειακή απόδοση: Τα προϊόντα έχουν χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και μακρά διάρκεια ζωής.
| Υπουργείο | 960*960mm/640*640mm |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/8 Σάρωση |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Φωτεινότητα | Ρυθμίσιμο |
| Υλικό | Φύλλα άνθρακα |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3in1 |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >=10m |
| Μέγεθος μονάδας | 960 mm * 960 mm |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
![]()
![]()
![]()
![]()
Το μέγεθος του κουτιού είναι 960*960mm/640*640mm και το μέγεθος του μοντέλου είναι 250mm*250mm, καθιστώντας τις οθόνες διαφήμισης LED εύκολες στην εγκατάσταση και συντήρηση.εάν πρόκειται για εκδήλωση σε εξωτερικό χώρο, διαφήμιση στο εξωτερικό ή σε εσωτερικούς χώρους.
Οι διαφημιστικές οθόνες LED είναι κατάλληλες για διάφορες περιπτώσεις και σενάρια, όπως αθλητικές εκδηλώσεις, συναυλίες, εμπορικές εκθέσεις, εκθέσεις και ακόμη και εμπορικά κέντρα.Αυτές οι οθόνες μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την εμφάνιση πληροφοριών για το προϊόνΕίναι ιδανικές για επιχειρήσεις που επιθυμούν να αυξήσουν την αναγνώριση του εμπορικού τους σήματος και να προσελκύσουν περισσότερους πελάτες.καθώς παρέχουν μια οπτικά εκπληκτική και ελκυστική εμπειρία για τους θεατές.