| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| τιμή: | 580$-830$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | εσωτερικά |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξελική πυκνότητα | 160000 |
| Σύστημα ελέγχου | LSN/NoVa |
| Φυσικό ύψος | 2.5 |
| Τρόπος σάρωσης | 1/32 Σάρωση |
| Αντίθεση | ≥ 3000:1 |
| Μίν.Απόσταση θέασης | 2.5m |
| Συχνότητα ενημέρωσης καρέ | 60-85Hz |
| Ζωή λειτουργίας | 100,000 ώρες |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 1515 |
| Ανάλυση/mm | 2.5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 160000/τ.μ |
| Ανάλυση ενότητας | 128*64/64*64 ((Real)) |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥2,5m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 2000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, κάθετη: 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: < 900W/m2, μέσο όρο: < 300W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας μέσω τυποποιημένων διαδικασιών παραγωγής και τακτικών αναβαθμίσεων εξοπλισμού.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η αποτελεσματική τεχνολογία παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές.
Εκπληρώνουμε τις δεσμεύσεις παράδοσης μας μέσω αποτελεσματικής εφοδιαστικής και διαδικασιών απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν χρειάζεται.
Από την προ-πώληση συμβουλευτική μέχρι την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε ολοκληρωμένη υπηρεσία για να εξασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών.