| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | USD444-598per square meters |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000sqm το μήνα |
Περιγραφή παραμέτρων:
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 65410 κουκκίδες/τετραγωνικό μέτρο |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 1000x500 |
| Απόσταση θέασης | 4-50μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 5000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100μ, πολυμεμβράνη: 500μ, μονοφίλμ: 2 χλμ |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 σάρωση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3840Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Εκτός σημείου ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <950W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <350W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης: 10-95% |
Γιατί να μας επιλέξετε;
Shenzhen ShiChuangXin Ke Electronic Co.,Ltdείναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ενσωματώνει Ε&Α, σχεδιασμό, παραγωγή, μάρκετινγκ και υπηρεσίες μετά την πώληση οθονών LED.
Μπορούμε να προσφέρουμε όλους τους τύπους εσωτερικών και εξωτερικών οθονών LED, και χρησιμοποιούνται ευρέως σε τράπεζες, γραφεία επικοινωνιών, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, κυκλοφορία, στάδια και αθλητικές περιοχές, εμπορικές πλατείες, ψυχαγωγία για εφαρμογές διαφήμισης, αθλητικών, εκδηλώσεων, δελτίων ειδήσεων/αθλητικών, κέντρων μηνυμάτων, τιμών κ.λπ. Τα βασικά ντουλάπια LED είναι ευκολότερα για την εγκατάσταση και τη συντήρηση των πελατών για να καλύψουν τις απαιτήσεις της αγοράς.
Με το σύστημα διαχείρισης ποιότητας ISO9001, την ισχυρή ομάδα Ε&Α και κατασκευής, η SCXK έγινε μία από τις κορυφαίες εταιρείες στον κλάδο των οθονών LED στη Σενζέν.
Η υπηρεσία μας:
1. Η ερώτησή σας σχετικά με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί σε 24 ώρες.
2. Καλά εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό για να απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας σε άπταιστα Αγγλικά.
3. OEM&ODM, οποιαδήποτε προσαρμοσμένη οθόνη σας μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε και να ενσωματώσετε στο προϊόν.
4. Προσφέρονται διανομές για το μοναδικό σας σχέδιο και ορισμένα από τα τρέχοντα μοντέλα μας.
5. Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδέες σχεδιασμού και όλες οι προσωπικές σας πληροφορίες.
![]()
![]()
Οι Περιπτώσεις μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()