| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 10 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3600 το μήνα |
Υψηλός ρυθμός ανανέωσης 3840Hz P10 LED επεξεργαστής βίντεο τοίχου εξωτερική οθόνη LED μεγάλης οθόνης σταθερή εγκατάσταση LED οθόνη RGB
(1) Το LED DIP υψηλής φωτεινότητας χρησιμοποιείται για εξωτερική οθόνη με LED, διατηρεί το περιεχόμενο της οθόνης ορατό ακόμη και αν βρίσκεται απευθείας μπροστά από την έντονη ηλιακή ακτινοβολία.
(2) Με την μάσκα ακτίνων UV, το χρώμα της μάσκας δεν θα άλλαζε ποτέ, ακόμη και αν εκτεθεί σε ακτίνες UV.
(3) Κατασκευή ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες, πλήρως εξωτερική χρήση.
(4) Εύκολη συναρμολόγηση και σύνδεση με την πρόσθετη σύνδεση.
(5) Η υψηλή ομοιομορφία χρωμάτων και η καθαρή εικόνα μπορούν να σας φέρουν ένα ζωντανό οπτικό ήχο.
(6) Διατίθενται πρόσβαση από μπροστά και από πίσω.
(7) Τα LED Chips που χρησιμοποιούμε έχουν τα πλεονεκτήματα της μεγάλης γωνίας θέασης, της χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας και της καλής ομοιομορφίας χρώματος.
(8) Χρησιμοποιήστε το ίδιο επίπεδο κόκκινων, πράσινων και μπλε LED τσιπ, γεγονός που καθιστά την απεικόνιση της εικόνας ολόκληρης της οθόνης LED πιο εξαιρετική και ομοιόμορφη.
(9) Η συντήρηση των εικονοστοιχείων και των μονοειδών LED έχει πραγματοποιηθεί.
(10) Η καλή ποιότητα της πρώτης ύλης, η ακριβής τεχνική και η προσεκτική επιθεώρηση εξασφαλίζουν την υψηλή ποιότητα της οθόνης με LED.
Παράμετρος μονάδας
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Φώτα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 σημεία |
Παράμετρος ντουλάπις
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδερωμένο σιδερένιο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 32.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥5500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 10 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 290 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Η υπόθεση μας.
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανής οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή:1- ξύλινη συσκευασία για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι
2.συσκευή θήκης πτήσης για το ντουλάπι αλουμινίου.
Παράδοση:Αεροπορία, θαλάσσια ή DHL, πολλαπλές μεταφορές.
Η υπηρεσία μας
Η Eachinled έχει ένα τέλειο σύστημα εξυπηρέτησης, συμπεριλαμβανομένης της υπηρεσίας πριν από την πώληση, της υπηρεσίας κατά την πώληση και της υπηρεσίας μετά την πώληση.Εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με τις απαραίτητες γνώσεις συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα Τεχνολογικό Τμήμα Υποστήριξης με μια ομάδα εξαιρετικών και επαγγελματιών μηχανικώνΑν έχετε κάποιο πρόβλημα, επικοινωνήστε μαζί μας όποτε θέλετε.
Γενικές ερωτήσεις
Ε1:Ποιος είναι ο χρόνος προετοιμασίας;
A: Υπό τις κανονικές συνθήκες, παραγγελία δείγμα για 3-7 εργάσιμες ημέρες, σχετικά με την παραγγελία μάζας, αν έχουμε διαθέσιμη πρώτη ύλη, ο χρόνος προόδου θα είναι περίπου 15 εργάσιμες ημέρες, διαφορετικά,θα ήταν 20-30 εργάσιμες ημέρες
Ε2: Ποια είναι η μέθοδος πληρωμής σας;
Α: Συνήθως η πρακτική μας για την πληρωμή είναι από T / T για την μαζική παραγγελία και επίσης κάνουμε την εγγύηση εμπορίου
Ε3: Ποιος είναι ο τρόπος αποστολής και συσκευασίας σας;
Α: Κάνουμε ξύλινο κουτί ή περίπτωση πτήσης ανάλογα με τα αιτήματα των πελατών.
Ε: Μπορώ να κάνω παραγγελία δείγματος πριν αποφασίσω να κάνω μαζική παραγωγή;
Α: Ναι, είμαστε αποδεκτές παραγγελίες δείγμα LED οθόνη, παρακαλώ ενημερώστε μας το αίτημα λεπτομέρειας σας, τότε θα σας στείλουμε το δείγμα asap για επιβεβαίωση.
Ε5: Μπορώ να έχω ένα δωρεάν δείγμα;
Α: Προσφέρουμε δωρεάν δείγμα για κάποια μοντέλα, παρακαλώ συμβουλεύστε τι χρειάζεστε για να δείτε αν έχουμε διαθέσιμα δωρεάν δείγματα εδώ για να σταλεί