| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 6 τμ |
| τιμή: | negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3200 τμ το μήνα |
SCX LED Led Display P8 Outdoor Led Video Wall P8 Advertising Billboard Υψηλής φωτεινότητας Εξωτερική οθόνη led
Παράμετρος ντουλαπιού LED της σταθερής οθόνης led P8
Προδιαγραφές: W768*H768
Βάρος: 35 kg
Υλικό: Σίδηρος ή Αλουμίνιο
Μέθοδος εγκατάστασης:Στο κοντάρι, Τοποθετημένο στον τοίχο, Κρεμασμένο στον τοίχο, στην οροφή
Περιβάλλον χρήσης: IP65 εξωτερικού χώρου
Περιλαμβάνει αξεσουάρ:ντοσύστημα ελέγχου,τροφοδοτικό, μονάδα led,κομμάτι σύνδεσης,καλώδια
Χρώμα ντουλαπιού: μαύρο
Χρώμα πόρτας: μαύρο
Χαρακτηριστικά
1. Προδιαγραφή: 768mm*768mm
2. Πάχος: 130mm
3. Υλικό: σίδηρος, αλουμίνιο
4. Επίπεδο προστασίας: IP65
5. Χαρακτηριστικά: εξωτερικό κουτί, δομή διπλής πόρτας, είσοδος και έξοδος πάνελ πόρτας, εξοπλισμένος με κάλυμμα, σταθερή εγκατάσταση, ντουλάπι μπορεί να προσαρμοστεί
Παράμετρος μονάδας
| Pixel pixel | 8 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3528 |
| Μέγεθος μονάδας | mm |
| Λάμπα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 κουκκίδες |
Παράμετρος ντουλαπιού
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024x1024mm |
| Υλικό ντουλαπιού | ντουλάπι από σιδερωμένο χάλυβα |
| Βάρος ντουλαπιού | 37,5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Εμπρός/πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 15625 κουκκίδες/m² |
| Λάμψη | ≥5500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | H≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 8μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 850 W/m² |
| Μέση κατανάλωση ρεύματος | 350 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρωματιστά | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥500.000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση / Υπερφόρτωση / Απενεργοποίηση / Διαρροή ρεύματος /Ακεραυνική προστασία κ.λπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενο από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο-σύγχρονη, σε πραγματικό χρόνο, off-line, ασύρματη, internet κ.λπ. |
Η περίπτωσή μας
![]()
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε
Συνεχίζει την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην οθόνη led, ο εξοπλισμός ενημερώνεται τακτικά. Τι είναιπερισσότερο, η μοναδική τυποποιημένη παραγωγή και η παραγωγή μονάδων διασφαλίζουν τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει κατασκευάσειαποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Εμείς πάντα εμμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστουςπρος όφελος των πελατών.
Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε. Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη ανάγκητο απόθεμα θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης παροχής των προϊόντων σας.
Τέλεια εξυπηρέτηση
Προπώληση: Οι απαιτήσεις αγορών σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόνταεσείς.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα τελειοποιούμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Εταιρικό προφίλ
Η Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και διαθέτει το πρότυπο νέο εργοστάσιο, περίπου 100 εργαζόμενους. Διαθέτουμε εξαιρετικούς υπαλλήλους τμήματος Ε&Α και εξυπηρέτησης μετά την πώληση και χωριστά σχεδιαστική ικανότητα. Το προϊόν μας περιελάμβανε κυρίως εσωτερική έγχρωμη οθόνη led, πλήρη έγχρωμη οθόνη led, έγχρωμη οθόνη led εσωτερικού χώρου, οθόνη led ασύρματου αυτοκινήτου usd, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμό λεωφορείων, σιδηροδρομικό σταθμό, κέντρο του κέντρου, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής. Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο. Όποτε και όπου βρισκόμαστε, τηρούμε πάντα την αρχή που είναι: ο επαγγελματίας κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή από την αγορά προϊόντων στην αγορά προϊόντων τιμών για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.
FAQ
Q: Πώς να αγοράσετε τα προϊόντα σας;
Επικοινωνήστε μαζί μας εκ των προτέρων για να ρωτήσετε για το συγκεκριμένο μοντέλο.
Η γενική διαδικασία είναι: υπογράψτε μια σύμβαση, πληρώστε με τραπεζικό έμβασμα και επικοινωνήστε με την ναυτιλιακή εταιρεία για να στείλετε τα εμπορεύματα στο
χώρα.