| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 6 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2600 τμ το μήνα |
(1) Χρησιμοποιείται LED DIP υψηλής φωτεινότητας για εξωτερική οθόνη LED, διατηρώντας το περιεχόμενο της οθόνης ορατό ακόμα και σε άμεσο δυνατό ηλιακό φως.
(2) Με μάσκα προστασίας από ακτίνες UV, το χρώμα της μάσκας δεν θα αλλάξει ποτέ ακόμα και κάτω από έκθεση σε ακτίνες UV.
(3) Αδιάβροχος σχεδιασμός, πλήρως για εξωτερική χρήση.
(4) Εύκολη συναρμολόγηση και σύνδεση με τον προστιθέμενο σύνδεσμο.
(5) Η υψηλή ομοιομορφία χρώματος και η καθαρή εικόνα μπορούν να σας προσφέρουν ένα ζωντανό οπτικοακουστικό αποτέλεσμα.
(6) Διατίθεται πρόσβαση από μπροστά και από πίσω.
(7) Τα LED Chips που χρησιμοποιούμε έχουν τα πλεονεκτήματα της μεγάλης γωνίας θέασης, της χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας και της καλής ομοιομορφίας χρώματος.
(8) Χρησιμοποιήστε το ίδιο επίπεδο κόκκινων, πράσινων και μπλε led chips, γεγονός που καθιστά την εμφάνιση της εικόνας ολόκληρης της οθόνης LED πιο εξαιρετική και ομοιόμορφη.
(9) Έχει πραγματοποιηθεί η συντήρηση του pixel και του μεμονωμένου LED.
(10) Η καλή ποιότητα πρώτης ύλης, η ακριβής τεχνική και η προσεκτική επιθεώρηση διασφαλίζουν την υψηλή ποιότητα της οθόνης LED.
Παράμετρος Μονάδας
| Βήμα pixel | 10mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Λάμπα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 κουκκίδες |
Παράμετρος Κουτιού
| Μέγεθος κουτιού | 960x960mm |
| Υλικό κουτιού | Κουτί από σίδηρο |
| Βάρος κουτιού | 32,5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος Ολόκληρης Οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 10000 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥5500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Ο≥120° Κ≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 10m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 900W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 360 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Συχνότητα καρέ | ≥480 καρέ/s |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥2000Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/Υπερφόρτωση /Απενεργοποίηση /Διαρροή ρεύματος /Προστασία από κεραυνούς κ.λπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος Συστήματος Ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, πραγματικός χρόνος, εκτός σύνδεσης, ασύρματο, διαδίκτυο κ.λπ. |
Η περίπτωσή μας
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Η Eachinled διαθέτει ένα τέλειο σύστημα εξυπηρέτησης, που περιλαμβάνει προ-πωλητική εξυπηρέτηση, ενδο-πωλητική εξυπηρέτηση και μετα-πωλητική εξυπηρέτηση. Για να παρέχουμε υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση στους πελάτες μας, εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με τις απαραίτητες γνώσεις συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα Τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης με μια ομάδα εξαιρετικών και επαγγελματιών μηχανικών. Οποιοδήποτε πρόβλημα μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή θέλετε.
Προ-πωλητική εξυπηρέτηση:
1. Απάντηση σε ερωτήματα εντός 24 ωρών.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων βάσει των απαιτήσεων του πελάτη.
4. Προσφορά φύλλων δεδομένων και δειγμάτων.
5. Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη στο εργοστάσιο κ.λπ.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
* Μεγάλη διάρκεια ζωής: Υιοθετώντας λαμπτήρες LED υψηλής ποιότητας ως βασικό υλικό και σχεδιασμό PCB με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας για την οθόνη, διασφαλίζει ουσιαστικά τη μεγάλη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
* Μεγάλη γωνία θέασης: Η υψηλή συνέπεια μήκους κύματος του λαμπτήρα LED και οι οριζόντιες και κάθετες γωνίες θέασης 120° εγγυώνται ότι οι θεατές μπορούν να βλέπουν τις εικόνες αναπαραγωγής από οποιαδήποτε κατεύθυνση μπροστά.
* Σταθερή απόδοση: Κάνουμε ειδική επεξεργασία κατά του ηλεκτρομαγνητικού κύματος και υιοθετούμε σάρωση διανομής και αρθρωτό σχεδιασμό για την οθόνη και λειτουργεί πιο αξιόπιστα και σταθερά.
* Εξαιρετικές εικόνες:Η τεχνολογία διόρθωσης μη γραμμικότητας καθιστά τις εικόνες εξαιρετικά καθαρές, τις εικόνες βίντεο ζωντανές και πιστές.
* Εξαιρετική επιπεδότητα: Ο σχεδιασμός ακριβείας των εξαρτημάτων του πλαισίου της μονάδας ελέγχει την απόκλιση των γειτονικών μονάδων εντός 0,1 mm και έχει εξαιρετική επιπεδότητα χωρίς μωσαϊκό.
* Υψηλή αντίθεση:οι συνεπείς μάσκες βαθύ μαύρου με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας και οι μαύρες λάμπες προσώπου καθιστούν την αντίθεση υψηλότερη και το χρώμα πιο φρέσκο.
* Ζωντανή μετάδοση: Μπορεί να υποστηρίξει λειτουργία υψηλής ευκρίνειας DVI, HDMI, 3G/HD/SC με SDI, κατάλληλη για τηλεοπτικά προγράμματα, προγράμματα VCD, προγράμματα DVD και ζωντανή μετάδοση σε εσωτερικούς χώρους.
* Εύκολη εγκατάσταση: Ο αρθρωτός σχεδιασμός καθιστά την εγκατάσταση και τη συντήρηση ευκολότερη.