| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Υψηλής φωτεινότητας LED Πινακίδες Διαφήμισης Εξωτερικές οθόνες πλήρους χρώματος LED
Χαρακτηριστικά των LED διαφημιστικών πινακίδων
1.50%ελαφρύτερο από το σιδερένιο ντουλάπιΗ Επιτροπή θα πρέπει να λάβει υπόψη της την έκθεση της Επιτροπής σχετικά με το θέμα αυτό.
2- Εργασία CNC, ανοχή διαγράμματος ± 0,1 mm, ανοχή επίπεδων διαστάσεων < 0,5 mm, ολοκληρωμένη χύτευση, αδιαμορφώσιμη,ταχεία συναρμολόγηση.
3. Υψηλή φωτεινότητα, υψηλή ανανέωση, υψηλή βαθμολογία IP, που εφαρμόζεται σε εξωτερικά μέσα ενημέρωσης και διαφημιστικές περιπτώσεις.
4- Γενικό μέγεθος μονάδας: 320x160mm. Οι τρύπες βίδας των μονάδων έχουν το ίδιο μέγεθος και θέση.
5Η καθολική μονάδα είναισυμβατό με τα ίδια ντουλάπιαΕπιπλέον, οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιούν τα ίδια ντουλάπια όταν αλλάζουν διαφορετικά προϊόντα διαστάσεων των pixel με την ίδια χάλυβα δομή.Εξοικονόμηση κόστους και φιλικό προς το περιβάλλον
Πίνακες διαφημίσεων με LEDΠροδιαγραφές
| Άρθρο | Παράμετρος |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B / R:G:B=3:6:1 |
| Φώτα LED | Πλήρες χρώμα |
| Σφιχτότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μοντέλο πάχος | 17 χιλιοστά |
| Βάρος της μονάδας | 370 g |
| Τύπος λιμένα | Επικεφαλής |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/m2 |
| Γωνία προβολής | ≥ 120° (κατά κάθετο), ≥ 140° (όριστερά) |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 6-100 μέτρα |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60Hz |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Τρόπος σάρωσης | 1/4Σάρωση |
| Εποχή ζωής | >100.000 ώρες |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 950W/m2 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 320W/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+50°C |
| Εργασιακή υγρασία | 10% έως 98% RH |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~+80°C |
| Εργασιακή τάση | 100~240V |
| Τρόπος συντήρησης | Υπηρεσία εμπρός ή Υπηρεσία πίσω |
| Αξία IP | IP65 |
Διαφημιστικές οθόνες LED
1) Έρχουσα επιθεώρηση→2) SMD→3) Εναρμόνιση
→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά τη συγκόλληση→6) Δοκιμές
→7) Ημιτελή γήρανση→8)Συναρμολόγηση μονάδας
→9) Κόλληση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
![]()
Σχέδια διαφημιστικών οθονών με LED
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε;
Συνέχισε την ποιότητα
Με piερισσότερη αpiό 10 εpiειρία στην piαραγωγή οθόνων LED, οι εξοπλισμοί επικαιροpiοιούνται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντελοποιημένη παραγωγή εξασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει
Εpiιpiλέον, η εpiιτροpiή εpiιχειρεί εpiιχειρησιακά συστήματα piου piροωθούν την τεχνολογική καινοτομία και τη μείωση του κόστους.
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης,θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση:Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα
- Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Γενικές ερωτήσεις
1Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, Longhua District.
2Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T / T, Western Union, MoneyGram κλπ.
3Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευή θήκης πτήσης
2.Συσκευές ξύλινης θήκης
3. 36 τεμάχια σε μία συσκευασία
4- Προσαρμοσμένη συσκευασία
4Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS;
Α:Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS, Επιπλέον, έχουμε FCC, SAA, BIS, SASO κλπ για να καλύψουμε τις ανάγκες των πελατών διαφορετικών χωρών
5Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας θα μπορούσαν να αποσταλούν μέσω Θάλασσας, Αεροπορίας και Express.
Με τη θάλασσα: 15-20 ημέρες· με τον αέρα: 3-7 ημέρες· με την express: 3-6 ημέρες