| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 10sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5600 το μήνα |
Το εσωτερικό υπαίθριο οδηγημένο σκηνικό ενοίκιο p2.5 p2.976 p3 p4 p5 οθόνης P3 P3.33 p3.91 p4.81 500x500 οδήγησε την οθόνη επίδειξης
νέα εσωτερική υπαίθρια σκηνική οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη σχεδίου P2.6 P2.9 P3.91 P4.81
1.Lightweight: μπορεί να φορτωθεί από ένα άτομο, συγκεντρώνοντας γρήγορα, να διατηρήσει γρήγορα, μειώνει. φέρνοντας, εκτός από τις δαπάνες.
2.Thin γραφείο: το πάχος είναι μόνο 6,5 εκατ., το διάστημα της οθόνης είναι μικρό, και η ολόκληρη οθόνη θα είναι ομορφότερη.
3 επίπεδη οθόνη: το ομαλό λάθος επιφάνειας είναι κάτω από 0.2cm, μπορεί να αφαιρέσει το φαινόμενο .effectively μωσαϊκών. Η επίδραση της επίδειξης θα είναι σαφέστερη και έξοχη.
4. Γρήγορα κατεβαίνοντας: υιοθετήστε τη γρήγορη δομή κλειδώματος που συνδέεται, εταιρία, γρήγορος, όμορφη.
5. Χαμηλή θερμότητα απελευθέρωσης: χαμηλού θορύβου, μικρή κατανάλωση, χαμηλότερο κόστος, άριστο θερμικό σχέδιο και άριστη θερμική διασπορά.
6.Concave και κυρτή υποστήριξη οργάνωσης: ο πελάτης μπορεί asselbly οποιαδήποτε μορφή της οδηγημένης επίδειξης τοίχων να κάνει διαφορετικός να παρουσιάσει επίδραση συγκρίνει με την κοινή οδηγημένη επιτροπή επίδειξης.
Παράμετρος ενότητας:
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Τύπος οδηγήσεων | 3--1 SMD 2121 |
| Μέγεθος ενότητας | 250x250mm |
| Βάρος ενότητας | 0.35kg |
| Ψήφισμα ενότητας | 64x64dots |
| Ποσότητα ενότητας ανά γραφείο | 8pcs |
Παράμετρος γραφείου:
| Μέγεθος γραφείου | 500x1000mm |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Βάρος γραφείου | 11.5kg |
| Ψήφισμα γραφείου | 128x256 σημεία |
| Προστασία εισόδου | Μπροστινό/οπίσθιο IP65/IP54 |
Ολόκληρη παράμετρος οθόνης
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65410dots/m ² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 cd/m ² |
| Γωνία εξέτασης | H≥120° V≥120° |
| Min.viewing απόσταση | 3.9m |
| Max.power κατανάλωση | 890W/m ² |
| Avg.power κατανάλωση | 330 W/m ² |
| Τάση εργασίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7millon χρώματα |
| Γκρίζο επίπεδο | 65536 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥1920Hz |
| MTBF | ≥50000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100000 ώρες |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -10℃ ~ +60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
Παράμετρος συστημάτων ελέγχου:
| Τηλεοπτικό σήμα (με τον τηλεοπτικό επεξεργαστή) | AV, s-βίντεο, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Διευθετήσιμος από το λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από το λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, τηλεοπτικός-σύγχρονος, σε πραγματικό χρόνο, σε μη απευθείας σύνδεση, Διαδίκτυο κ.λπ. |
Η περίπτωσή μας
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και ναυτιλία
Συσκευασία: συσκευασία περίπτωσης 1.wooden για το σιδερωμένο γραφείο χάλυβα.
2.flight συσκευασία περίπτωσης για το γραφείο αργιλίου ρίψεων κύβων.
Παράδοση: Στέλνοντας αεροπορικώς τη θάλασσα, ή DHL, πολλαπλάσιοι στέλνοντας τρόποι για την επιλογή σας.
![]()
![]()
Το Eachinled έχει ένα τέλειο σύστημα υπηρεσιών, συμπεριλαμβανομένης pre-sale της υπηρεσίας, της υπηρεσίας -πώλησης και της υπηρεσίας μεταπώλησης. Για να παρέχουμε υψηλό - ποιοτική υπηρεσία για τους πελάτες μας, εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με την απαραίτητη γνώση συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα ενισχυτικό τμήμα τεχνολογίας με μια ομάδα άριστων και επαγγελματικών μηχανικών. Οποιοδήποτε πρόβλημα εσείς μπορεί να μας έρθει σε επαφή με ανά πάσα στιγμή εσείς συμπαθεί.
Pre-sale υπηρεσία:
1. Έρευνες απάντησης σε 24 ώρες.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παρέχετε τις μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις βασισμένες στην απαίτηση του πελάτη.
4. Φύλλο στοιχείων και προσφορά δειγμάτων.
5. Άλλες υπηρεσίες, όπως το ειδικό σχέδιο συσκευασίας, εργοστάσιο που επισκέπτεται και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία -πώλησης:
1. Ακολουθώντας έκθεση στην παραγωγή.
2. Έκθεση ποιοτικής δοκιμής για κάθε διαταγή.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη.
4. Ελεύθερα ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μεταπώλησης:
1. Ελεύθερες συντήρηση και βελτίωση διάρκειας ζωής.
2. Η καταγγελία αποκρίνεται περίοδος να μην υπερβεί 24 ώρες καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλήματος που παρέχεται σε 48 ώρες.
3. Ακολουθώντας έκθεση ικανοποίησης πελατών.
4. Ελεύθερη κατάρτιση τεχνικών.
5. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκαταστάσεων, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολα εγχειρίδιο συντήρησης και το CD λογισμικού συστημάτων ελέγχου και ούτω καθεξής.
6. Ειδική υπηρεσία για το μεγάλο πρόγραμμα, όπως το στάδιο, εκθέσεις, τετράγωνα και ούτω καθεξής.