| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3.000 το μήνα |
Οθόνες LED Ενοικίασης Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος P3.91 LED για Ζωντανές Εκδηλώσεις, Συναυλίες, Συνέδρια
Χαρακτηριστικά Οθονών LED Σκηνής
2. Το ντουλάπι είναι κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου υψηλής ακρίβειας χύτευσης υπό πίεση, καθώς και μηχανές CNC πρώτης τάξεως για να εγγυηθεί ότι η οθόνη είναι απρόσκοπτη και επίπεδη σαν καθρέφτης.
3. Μαγνητικός σχεδιασμός μονάδας για εύκολη αντικατάσταση και συντήρηση από μπροστά.
4. Υψηλής ποιότητας σύνδεσμος ενσωματώνει τροφοδοσία και σήμα όλα σε ένα. Απλό, γρήγορο και πιο σταθερό από τα παραδοσιακά modules, ο πελάτης μπορεί να το χρησιμοποιήσει χωρίς ανησυχίες.
5.Εξοπλισμένο με υψηλής ποιότητας σύνδεσμο πολλαπλών λειτουργιών, θα μπορούσε να κρεμάσει περισσότερα από 20 ντουλάπια κάθετα.
Περιγραφή Οθονών LED Σκηνής
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Πυκνότητα Pixel | 65410 κουκκίδες/τ.μ. |
| Διαμόρφωση Χρώματος | 1R1G1B |
| Συσκευασία LED | SMD2121 |
| Μέγεθος Module | 250mm x 250mm |
| Ανάλυση Module | 64 κουκκίδες x 64 κουκκίδες |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/16 Scan |
| Υλικό Ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση |
| Χρώμα LED | Μαύρο |
| Τυπικό Μέγεθος Ντουλαπιού | 500mm x 500mm |
| Βάρος Ντουλαπιού | 7KG |
| Φωτεινότητα | ≥1300 cd/τ.μ., ρυθμιζόμενη από λογισμικό |
| Απόσταση Θέασης | 4m-40m |
| Γωνία Θέασης | Ο: 120°; Κ: 120° |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 3840HZ, ρυθμιζόμενος από λογισμικό |
| Ρυθμός Καρέ | 120 καρέ/δευτ. |
| Κλίμακα Γκρι | 16.7M χρωμάτων (Συγχρονισμένο) |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Φωτεινότητα R.G.B 256 επίπεδα ρυθμιζόμενη |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | AC110V/ 220V ±10%, 50HZ |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 800W/τ.μ. |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 300W/τ.μ. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -30℃~+70℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20℃~+50℃ |
| Ποσοστό Τυφλού Σημείου | <1> |
| MTBF | >10.000 Ώρες |
| Διάρκεια Ζωής | >100.000 Ώρες |
| Επίπεδο Αδιαβροχοποίησης | IP43 |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10%~90% RH |
| Μέθοδος Ελέγχου | Συγχρονισμένη, Ασύγχρονη, 3G, WIFI, USB |
| Ανάλυση Οθόνης PC | 1280x1024 |
| PC Ελέγχου | Με κάρτα γραφικών DVI |
| Λειτουργικό Σύστημα | Win 98, Win2000, XP, Win7, Win8, Win10 |
| Λειτουργία Σήματος Βίντεο | RF, S-Video, RGB, RGBHV, YUV, YC κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό |
CE, RoHS |
Εικόνες Οθόνης LED Σκηνής
![]()
![]()
![]()
Συσκευασία και Αποστολή
Συσκευασία:
1: Θήκη πτήσης (6 ή 8 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό Βάρος: 100KG
Μέγεθος: 768mm*560mm*768mm
2: Ξύλινη θήκη (6 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό Βάρος: 180KG
Μέγεθος: 1120mm*585mm*930mm
Πληροφορίες Εταιρείας
Η Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd διαθέτει το τυπικό νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό τμήμα R&D και εργαζομένους εξυπηρέτησης μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως μονόχρωμες/διπλές έγχρωμες οθόνες LED, εσωτερικές οθόνες LED πλήρους χρώματος, εξωτερικές οθόνες LED πλήρους χρώματος, οθόνες LED για χρήση σε αυτοκίνητα χωρίς καλώδιο κ.λπ. Μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε εμπορικά κέντρα, τράπεζες, στάσεις λεωφορείων, σταθμούς τρένων, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί κ.λπ.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε το προϊόν μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα δημιουργεί καλά προϊόντα, καλή τιμή στην αγορά για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.
Συχνές Ερωτήσεις
1.Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, Περιοχή Longhua.
2.Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T/T, Western Union, MoneyGram κ.λπ.
3.Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α: 1. Συσκευασία σε θήκη πτήσης
2. Συσκευασία σε ξύλινη θήκη
3. Συσκευασία 36 τεμαχίων σε μία θήκη
4. Προσαρμοσμένη συσκευασία
4.Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS/FCC;
Α: Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS/FCC. Εάν χρειάζεστε οποιοδήποτε άλλο πιστοποιητικό όπως SASO, BIS, SAA κ.λπ., μπορούμε επίσης να το παρέχουμε, συνήθως απαιτείται χρέωση μέρους του κόστους.
5.Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, ο χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας μπορούν να αποσταλούν δια θαλάσσης, αεροπορικώς και με express.
δια θαλάσσης: 15-30 ημέρες· αεροπορικώς: 3-5 ημέρες· με express: 3-5 ημέρες