| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 6 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 5200 το μήνα |
P6 P8 P10 Προσωπική εξυπηρέτηση Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Πίτσα των pixel | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Φώτα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 σημεία |
Παράμετρος ντουλάπις
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδερωμένο σιδερένιο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 32.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 27777 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥6000 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 10 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 290 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Η υπόθεση μας.
![]()
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Η Eachinled έχει ένα τέλειο σύστημα εξυπηρέτησης, συμπεριλαμβανομένης της υπηρεσίας πριν από την πώληση, της υπηρεσίας κατά την πώληση και της υπηρεσίας μετά την πώληση.Εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με τις απαραίτητες γνώσεις συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα Τεχνολογικό Τμήμα Υποστήριξης με μια ομάδα εξαιρετικών και επαγγελματιών μηχανικώνΑν έχετε κάποιο πρόβλημα, επικοινωνήστε μαζί μας όποτε θέλετε.
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
1Απαντήστε σε ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για πελάτες.
3Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη.
4- δελτίο δεδομένων και προσφορά δειγμάτων.
5Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη εργοστασίου κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
1- Αναφορά παρακολούθησης στην παραγωγή.
2Έκθεση δοκιμής ποιότητας για κάθε παραγγελία.
3Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1- Ζωή δωρεάν συντήρηση και αναβάθμιση.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Α: Το δείγμα χρειάζεται 3-5 ημέρες, και ο μέσος χρόνος παραγωγής είναι 7-15 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης.
Α: Ναι. Μονάδα LED: 1 τεμάχιο.
Α: Δεχόμαστε T / T, Western Union και μετρητά. Τουλάχιστον 30-50% κατάθεση εκ των προτέρων, και το υπόλοιπο πρέπει να πληρωθεί πριν από την παράδοση.
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Α: Ναι, προσφέρουμε 2-5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, μπορούμε να σας προσφέρουμε σχετική υπηρεσία μετά την πώληση.30.