| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 6 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, D/A, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4200 τμ το μήνα |
| Πλήρης έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού p10 |
Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
Παράμετρος μονάδας
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 DIP 346 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 16x16 σημεία |
Παράμετρος ντουλάπις
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | σιδερωμένο χαλύβδινο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 39.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥7000 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 10 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 850W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 350 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥500.000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/Υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Η υπόθεση μας.
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανής οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.
Πιστοποιητικό
![]()
Γενικές ερωτήσεις