| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | sqm 16 |
| τιμή: | 500usd per sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 4600 το μήνα |
Εικονική οθόνη LED P2.5 Indoor HD Full Color SMD2121 480x480mm 192x192Pixel 1/32 Scan Die Casting Aluminum Cabinet
3840Hz υψηλή ανανέωση Kinglight μαύρο SMD1515 πλήρες έγχρωμο LED πάνελ 480x480mm 500x500mm P2.5 εσωτερική LED οθόνη
Χαρακτηριστικά:
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 2.5mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 160*160mm |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 σημεία |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 480*480*90 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Υδραργυριστικό ντουλάπι από αλουμίνιο |
| Βάρος του ντουλαπιού | 90,73 kg+/- 0,05 kg |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 192*192 σημεία |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης:
| Πιξελική πυκνότητα | 160000 σημεία/m2 |
| Φωτεινότητα | ≥2000cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 3 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 900W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 400 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥60φραμ/δ |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥ 60Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥10000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία |
Υπερθέρμανση/υπερχρέωση/Αποσύνθεση/Διαρροή ισχύος /Προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου |
Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός γραμμής, ασύρματο, διαδίκτυο κλπ. |
Η υπόθεση μας.
![]()
![]()
Συσκευή θήκης από αντισυμβατικό:
Συνήθως, τέσσερις συσκευασίες σε μία θήκη.
Τρεις συσκευασίες σε μία θήκη, για εξωτερική εγκατάσταση.
Τόσο για αεροπορική όσο και για θαλάσσια μεταφορά
Πακέτο περιουσίας πτήσης:
Εννέα συσκευασίες σε μία θήκη, είναι για ενοικίαση, με βολικούς τροχούς και μπορεί να μετακινηθεί οποτεδήποτε, για μεγάλη χρήση.
Η Eachinled έχει ένα τέλειο σύστημα εξυπηρέτησης, συμπεριλαμβανομένης της υπηρεσίας πριν από την πώληση, της υπηρεσίας κατά την πώληση και της υπηρεσίας μετά την πώληση.Εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με τις απαραίτητες γνώσεις συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα Τεχνολογικό Τμήμα Υποστήριξης με μια ομάδα εξαιρετικών και επαγγελματιών μηχανικώνΑν έχετε κάποιο πρόβλημα, επικοινωνήστε μαζί μας όποτε θέλετε.
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1- Ζωή δωρεάν συντήρηση και αναβάθμιση.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ε.Π. Πώς μπορώ να κάνω την παραγγελία;
Πρώτον, παρακαλούμε να δώσετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη σαφήνεια, ώστε να μπορέσουμε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.
Ε2 Τι γίνεται αν δεν ξέρω πώς να εγκαταστήσω την οθόνη;
α. Θα σας παρέχουμε τα στοιχεία σχεδιασμού για την εγκατάσταση οθόνης LED, αλλά πρέπει να μας παρέχετε επί τόπου εικόνα για τοποθεσία εγκατάστασης.
Β. Εκπαίδευση 2 ατόμων στο εργοστάσιο.
c. Μπορούμε να στείλουμε τους μηχανικούς μας στη χώρα σας για να καθοδηγήσουν πώς να εγκαταστήσετε την οθόνη.
Ε3: Κι αν δεν ξέρω πώς να συντηρώ την οθόνη;
Θα σας παρέχουμε το εγχειρίδιο λειτουργίας, το λογισμικό όταν κάνετε την παραγγελία και επίσης μπορούμε απόμακρη για να σας βοηθήσει ναΠροσαρμόστε το λογισμικό από το TeamViewer.
Ε. Πώς να παραδώσω τα αγαθά μου;
Συνήθως, αν η ποσότητα είναι μικρότερη, προτείνουμε να παραδώσουμε αεροπορικώς.Διαφορετικά θαλάσσια για να εξοικονομήσουμε το κόστος..