| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 6500 το μήνα |
Η υπαίθρια μεγάλη 960X960 τηλεοπτική περίμετρος γηπέδου ποδοσφαίρου ενότητας τοίχων P10 16X32 οδήγησε την επίδειξη οθόνης
Προδιαγραφή παραμέτρου
Ενότητα:
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 10mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Τύπος οδηγήσεων | 3--1 SMD3535 |
| Μέγεθος ενότητας | 320x160mm |
| Ψήφισμα ενότητας | 32*16dots |
Παράμετρος γραφείου:
| Μέγεθος γραφείου | 960x960mm |
| Υλικό γραφείου | σιδερωμένο γραφείο χάλυβα |
| Βάρος γραφείου | 27.5kg |
| Ψήφισμα γραφείου | 96*96dots |
| Προστασία εισόδου | Μπροστινό/οπίσθιο IP65/IP54 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 10000dots/m ² |
| Φωτεινότητα | ≥5000cd/m ² |
| Γωνία εξέτασης | H≥120° V≥60° |
| Min.viewing απόσταση | 10m |
| Max.power κατανάλωση | 850W/m ² |
| Avg.power κατανάλωση | 280W/m ² |
| Τάση εργασίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7millon χρώματα |
| Γκρίζο επίπεδο | 14-16bits |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥960Hz |
| MTBF | ≥100,000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100,000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία |
Υπερθέρμανση/υπερφόρτωση το /Power-down το /Power-leakage το /Lightning-protection κ.λπ. |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -10℃ ~ +40℃ |
| Λειτουργούσα υγρασία | 10-80% καμία συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% καμία συμπύκνωση |
Το γραφείο παρουσιάζει
![]()
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και ναυτιλία
Συσκευασία: συσκευασία περίπτωσης 1.wooden για το σιδερωμένο γραφείο χάλυβα.
2.flight συσκευασία περίπτωσης για το γραφείο αργιλίου ρίψεων κύβων.
Παράδοση: Στέλνοντας αεροπορικώς τη θάλασσα, ή DHL, πολλαπλάσιοι στέλνοντας τρόποι για την επιλογή σας.
![]()
Η υπηρεσία μας
Το Eachinled έχει ένα τέλειο σύστημα υπηρεσιών, συμπεριλαμβανομένης pre-sale της υπηρεσίας, της υπηρεσίας -πώλησης και της υπηρεσίας μεταπώλησης. Για να παρέχουμε υψηλό - ποιοτική υπηρεσία για τους πελάτες μας, εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με την απαραίτητη γνώση συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα ενισχυτικό τμήμα τεχνολογίας με μια ομάδα άριστων και επαγγελματικών μηχανικών. Οποιοδήποτε πρόβλημα εσείς μπορεί να μας έρθει σε επαφή με ανά πάσα στιγμή εσείς συμπαθεί.
Pre-sale υπηρεσία:
1. Έρευνες απάντησης σε 24 ώρες.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παρέχετε τις μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις βασισμένες στην απαίτηση του πελάτη.
4. Φύλλο στοιχείων και προσφορά δειγμάτων.
5. Άλλες υπηρεσίες, όπως το ειδικό σχέδιο συσκευασίας, εργοστάσιο που επισκέπτεται και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία -πώλησης:
1. Ακολουθώντας έκθεση στην παραγωγή.
2. Έκθεση ποιοτικής δοκιμής για κάθε διαταγή.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη.
4. Ελεύθερα ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μεταπώλησης:
1. Ελεύθερες συντήρηση και βελτίωση διάρκειας ζωής.
2. Η καταγγελία αποκρίνεται περίοδος να μην υπερβεί 24 ώρες καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλήματος που παρέχεται σε 48 ώρες.
3. Ακολουθώντας έκθεση ικανοποίησης πελατών.
4. Ελεύθερη κατάρτιση τεχνικών.
5. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκαταστάσεων, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολα εγχειρίδιο συντήρησης και το CD λογισμικού συστημάτων ελέγχου και ούτω καθεξής.
6. Ειδική υπηρεσία για το μεγάλο πρόγραμμα, όπως το στάδιο, εκθέσεις, τετράγωνα και ούτω καθεξής.