| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Εσωτερικές/εξωτερικές οθόνες LED σκηνής hd πλήρους χρώματος ενοικίαση χρήσης LED πάνελ P2 P2.5 P3 p3.91 p4.81 500x500mm ντουλάπι
Χαρακτηριστικά οθόνης LED σκηνής
* Υπερ-υψηλή συχνότητα ανανέωσης: υπερ-υψηλή συχνότητα ανανέωσης, καλύτερη και ομαλότερη εικόνα
Συνοχή.
* Υψηλό επίπεδο γκρι: το επίπεδο γκρι εξακολουθεί να είναι εξαιρετικό σε χαμηλή φωτεινότητα.την οθόνηείναιΕξαιρετικό
και ρεαλιστική.
* Ultra-HD:Μοναδική τεχνολογία βελτίωσης της ποιότητας εικόνας,για την αποτελεσματική βελτίωση τηςΕικόνα
σαφήνεια·Η εικόνα υψηλής ταχύτητας είναι ακόμα ομαλή χωρίς λάσπη.
* 3D: Η ολοκληρωμένη 3D, η οθόνη αφής και τα somatosensory games ενισχύουν την ψυχαγωγία και την αλληλεπίδραση.
Προδιαγραφές οθόνης LED σκηνής
| Σχήμα | P2.5 |
| Στροφή των pixel (mm) | 2.5 |
| Φυσική πυκνότητα(σημεία / m2) | 160000 |
|
Ισορροπία λευκώνφωτεινότητα (CD / m2) |
800-1000 |
| Τύπος της κλίμακας (Hz) | 60 |
| Συχνότητα ανανέωσης (HZ) | 3840 |
| Επίπεδο γκρι / χρώμα | 16BIT/281 τρισεκατομμύρια |
|
Γωνία θέασης (οριζόντια, κατακόρυφη) |
160°/160° |
| Βέλτιστη οπτική απόσταση | 7.5m |
| Δύναμη (W) | < 650W/m2 |
| Διάσταση οθόνης (mm) | 640*640 |
| Ανάλυση οθόνης (pixels) | 256*256 |
| Δραστηριακή τάση (AC) | 220V ± 10% / 50HZ ή 110V ± 10% / 60HZ |
| Τρόπος οδήγησης | 32Sσταθερό ρεύμα |
| Τύπος σήματος |
Συμβατό με μορφή PAL / NTSC / SECAM, υποστήριξη για SVideo. Επικαιροποιημένα συστήματα για την παρακολούθηση και την επεξεργασία δεδομένων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Αποθήκευση -35 °C ~ +85 °C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Εργασία -20°C ~ +50°C |
| Απόσταση ελέγχου | Καλώδιο κατηγορίας 5: < 100m· μονοδιαχείριση ινών: < 10 km |
Λεπτομέρειες οθόνης LED σκηνής
![]()
![]()
![]()
Το εργοστάσιό μας
![]()
| Εκπαίδευση | Δωρεάν. Στο εργαστήριο μας, παρέχουμε όλη την εκπαίδευση, συμπεριλαμβανομένης της διαδικασίας λειτουργίας, εγκατάστασης, συντήρησης, εγκατάστασης συστήματος κλπ. |
| Εγγύηση |
1, 2 έτη,Από την αρχή της εγκατάστασης μέχρι την ολοκλήρωση της οθόνης, θα είμαστε υπεύθυνοι για όλα τα προβλήματα ποιότητας. |
| Εγγύηση |
1Όλη η ζωή για υποστήριξη τεχνολογίας, αναβάθμιση συστήματος, συντήρηση. |
|
Σημείωση
|
1Είμαστε κατασκευαστής οθόνης LED. |
Γενικές ερωτήσεις
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Α:Το δείγμα χρειάζεται 3-5 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες για ποσότητα παραγγελίας μεγαλύτερη από
Α: Χαμηλή MOQ, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Α: Πρώτα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Α: Ναι, προσφέρουμε 2-5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
Α: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα φώτα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση i
Συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.