1. Υψηλή φωτεινότητα, ≥4000cd/㎡, είναι το μόνο μεγάλο τερματικό οθόνης που μπορεί να χρησιμοποιηθεί όλη την ημέρα σε εξωτερικούς χώρους
2. Μεγάλη διάρκεια ζωής, ≥ 100.000 ώρες
3. Μεγάλη γωνία θέασης. Η εσωτερική γωνία θέασης είναι ≥ 160 μοίρες, η εξωτερική γωνία θέασης είναι ≥ 120 μοίρες
4. Ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου, δύο είδη συστημάτων, που ελέγχονται απευθείας από υπολογιστή ή μέσω WiFi.
5. Σε σύγκριση με την οθόνη Lcd, η οθόνη led μπορεί να σχηματιστεί αυθαίρετα σε σχήμα και να συνδεθεί απρόσκοπτα.
Τεχνικές παράμετροι των οθονών Led Διαφήμισης P8
| Βήμα pixel (mm) | 8mm |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Σύνθεση pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| Φωτεινότητα οθόνης (cd/sqm,nit) | >6500nits (ρυθμιζόμενο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας (W/sqm) | 305 |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας (W/sqm) | 610 |
| Ανάλυση μονάδας (κουκκίδες) | 32 κουκκίδες X 16 κουκκίδες |
| Μέγεθος μονάδας (mm) | 256mmX128mm |
| Πυκνότητα pixel (κουκκίδες/sqm) | 15625 κουκκίδες |
| Απόσταση θέασης (m) | 8-150m |
| Βάρος pixel | 350g |
| Ισχύς pixel (max) | 16 W/PCS |
| Οπτικό εύρος | >8 m |
| Βαθμός γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Επίπεδο: 105° κάθετο: 50° |
| Διάρκεια ζωής | >50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (βαθμός Κελσίου) | -10~+50' |
Εξαιρετική απόδοση σε εξωτερικούς χώρους
Οι οθόνες δημιουργούνται για εξαιρετική ποιότητα απόδοσης σε εξωτερικούς χώρους και το προσφέρουν με τελειότητα. Δείτε εικόνες, βίντεο, κείμενο και πολλά άλλα με κάθε λεπτομέρεια. Η οθόνη υψηλής ανάλυσης προσφέρει τέλεια αποτελέσματα σε εξωτερικούς χώρους - σε οποιεσδήποτε περιβαλλοντικές συνθήκες.
Τα Πλεονεκτήματα των Προϊόντων μας
1. Η δομή του προϊόντος είναι ανθεκτική σε άνεμο 100 Km / h και 8 σεισμούς.
2. Με εξαιρετική αδιάβροχη απόδοση, ασφαλές και αξιόπιστο σύστημα τροφοδοσίας.
3. Όλα τα εξαρτήματα του προϊόντος μπορούν να υποβληθούν σε επεξεργασία σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4. Όλα τα υλικά είναι φιλικά προς το περιβάλλον.
5. Η διάρκεια ζωής του προϊόντος είναι περισσότερο από 5 χρόνια.
6. Η εγγύηση είναι για 2~5 χρόνια.
7. Μπορούμε να παρέχουμε πρόσθετες υπηρεσίες εγκατάστασης, μόνιμης τεχνικής υποστήριξης και εκπαίδευσης.
![]()
![]()
![]()
![]()
Σύστημα Ελέγχου
![]()

