| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3528 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| φωτεινότητα οθόνης | >6500nits (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 305W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 610W/τ.μ |
| Ανάλυση ενότητας | 80 σημεία × 40 σημεία |
| Μέγεθος ενότητας | 320 mm × 160 mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Απόσταση θέασης | 5-150 μέτρα |
| Βάρος των pixel | 350g |
| Δύναμη των pixel (μέγιστη) | 16 W/PCS |
| Οπτική περιοχή | > 8 m |
| Γάση γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Επίπεδο: 105° κάθετη: 50° |
| Ζωή | > 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |