| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P6 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| LED | SMD3535/2727 |
| Γωνία θέασης | Β:160° Δ:160° |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960 × 960 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Διαφημιστική πινακίδα |
| Τσιπ LED | Episatr |
| Φωτεινότητα | 6000cd/m2 |
| Πιξελική πυκνότητα | 27778 σημεία/τ.μ |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62,500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥ 5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| Ρυθμίσεις χρώματος | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια και κατακόρυφη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |