| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| LED | SMD3535/2727 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Γωνία θέασης | 160/140 |
| Τυπική αξία στη διάρκεια της ζωής | 100,000 ώρες |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576 × 576 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Διαφημιστική πινακίδα |
| Τσιπ LED | Episatr |
| Φωτεινότητα | 5000cd/m2 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62,500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥6m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 120° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση ισχύς | < 280W/m2 |