| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P6 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| LED | SMD3535 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδήρου ή αλουμινίου χύτευσης |
| Τεχνική ένταση | 110V/220V |
| Γωνία θέασης | 160/160 |
| Τυπική τιμή στη διάρκεια ζωής (hrs) | 100000 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576*576mm |
| Ονομασία προϊόντος | Διαφημιστική πινακίδα |
Η υψηλής ανάλυσης διαφημιστική πινακίδα LED παρέχει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε μεγάλο κοινό.αυτοκινητοδρόμους, σταθμούς, σταθμούς και άλλους δημόσιους χώρους.
Η P6 SMD Outdoor LED Billboard διαθέτει ειδικό υδροστερό σχεδιασμό που προστατεύει από την είσοδο νερού και σκόνης.
Οι εξωτερικές οθόνες LED μας χρησιμοποιούν προνομιακές πηγές ενέργειας με ηλεκτρο-οπτική αποδοτικότητα μετατροπής έως και 82%,με αποτέλεσμα χαμηλότερη διάχυση θερμότητας και παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τα τυποποιημένα ενεργειακά συστήματα.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥6m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια και κατακόρυφη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 1100W/m2, μέσο όρο: 280W/m2 |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένων θαλάσσιων, αεροπορικών ή ταχυμεταφορών.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω τυποποιημένης παραγωγής και τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και οι αποδοτικές διαδικασίες παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές χωρίς να διακυβεύεται η ποιότητα.
Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των δεσμεύσεων παράδοσης, εφαρμόζοντας διαδικασίες έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να διασφαλίσουμε αδιάλειπτο εφοδιασμό.
Από προ-πώληση συμβουλές για την παρακολούθηση μετά την πώληση, παρέχουμε από άκρο σε άκρο υποστήριξη για να εξασφαλιστεί η ικανοποίηση των πελατών.
Η ομάδα μας δεσμεύεται να παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED.