| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τσιπ LED | Εθνικό αστέρι |
| Πιξέλες | 10000 σημεία/τ.μ |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Φωτεινότητα | 5000-7000cd/m2 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Σύστημα ελέγχου | Novastar |
| Διάταξη LED | 3 σε 1 1R1G1B |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P10 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 16x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | 10-500 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, κάθετη: 60° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: <950W/m2, μέσο όρο: <350W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Προστασία συστήματος | Αντίεξη σε υγρασία, ανθεκτικότητα στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδοντική, αντιφλεγόμενη, αντιστατική, αντιδοντική |