| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τσιπ LED | Ταϊβάν Epistar |
| Πιξέλες | 10000 σημεία/τ.μ |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Φωτεινότητα | 5000-7000cd/m2 |
| Χρώμα | RGB |
| Εγγύηση | 5 έτη Ή 3 έτη για επιλογή |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
Η οθόνη LED SMD Sport Field είναι ιδανική για χώρους με μεγάλα πλήθη.Η ανθεκτική κατασκευή προστατεύει την οθόνη από ζημιές, συμπεριλαμβανομένων των επιταχυνόμενων συγκρούσεων με μπάλες.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | ≥10m |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 350W/m2, μέγιστο: < 950W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.
Η επαγγελματική ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED.