| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | 386$-552$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό P6 Εξωτερικό Πλήρης χρώσης LED Πίνακα οθόνης SMD DIP Αδιάβροχο IP65 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27778 |
| Τσιπ LED | Episatr |
| Πίτσα των pixel | 6 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SDM 3535 |
| Επίπεδο αδιάβροχο | IP65 |
| Τετάρτη | DC5V |
| Σύστημα ελέγχου | ΛΣΝ |
| Διάταξη LED | RGB 3 σε 1 |
| Αντίθεση | ≥ 3000:1 |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192x192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | 6-400 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Διαθέσιμο |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Διαθέσιμο |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 μοίρες |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 μοίρες |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/4) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς | < 800W/m2 |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελεγκτής θερμοκρασίας (προσαρμόσιμος) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Ελεγχόμενη από απόσταση παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων (προσαρμόσιμες) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντίεξη σε υγρασία, ανθεκτικότητα στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδοντική, αντιφλεγόμενη, αντιστατική, αντιδοντική |
| Η υγρασία (εργασία) | 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | 10-95% |
Διαθέσιμες επιλογές συσκευασίας ξύλινης θήκης ή θήκης πτήσης.