| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | Scx-P10 |
| MOQ: | Διαπραγματεύσεις |
| τιμή: | 412-578USD/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000τμ/μήνα |
Διαφημίσεις αδιάβροχης εμπορικής οθόνης LED εξωτερικού χώρου HD Full Color P10 Χονδρική Ενότητα οθόνης LED βίντεο Wifi
Εισαγωγή λειτουργίας προϊόντων:
1) Υψηλή φωτεινότητα, ρυθμιζόμενη, εύκολη εγκατάσταση και αφαίρεση, σύμφωνα με το περιβάλλον για να καλύψει τις απαιτήσεις των πελατών.
2) Καλύτερη ομοιομορφία, καλά επιλυμένα προβλήματα μωσαϊκού και τρεμοπαίγματος, εξαιρετική συνέπεια φωτός
3) Για εικόνες και κείμενο, με καθαρό, πλήρες και πραγματικό αποτέλεσμα εμφάνισης
Οθόνη κουρτίνας LED
4) Η οριζόντια γωνία θέασης είναι μεγάλη, έως 110 μοίρες, η κάθετη γωνία θέασης είναι μεγάλη, έως 60 μοίρες
5) Κάθε φως LED μπορεί να επισκευαστεί, χαμηλό κόστος συντήρησης, εύκολη επισκευή, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για προβλήματα μετά την πώληση.
6) Συνήθως εφαρμόζεται σε αθλητικά, διαφημιστικά, τράπεζες, χρηματιστήρια, σταθμούς, λιμάνια, οθόνες εσωτερικού χώρου P6, κ.λπ.
Η υπηρεσία μας:
1. Η ερώτησή σας σχετικά με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
2. Καλά εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό με υπομονή για λεπτομέρειες απαντά σε όλες τις ερωτήσεις σας στα αγγλικά.
3. OEM & ODM, οποιαδήποτε οθόνη προσαρμόζετε, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε και να βάλετε σε παραγωγή.
4. Υπηρεσία διανομέα για το μοναδικό σας σχέδιο και ορισμένα από τα υπάρχοντα μοντέλα μας.
5. Προστατέψτε την περιοχή πωλήσεών σας, τις ιδέες σχεδιασμού και όλες τις ιδιωτικές πληροφορίες.
Προδιαγραφές:
| Διαφημιστική οθόνη LED P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x1601MM |
| Απόσταση θέασης | 14-300μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >7500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100μ, πολυμεμβράνη:500μ, μονοφίλμ:2χλμ |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/4 ΣΑΡΩΣΗ |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >600Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος τροφοδοσίας, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανής βλάβης, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργία:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευση:10-95% |
Σιδερένιο ντουλάπι:
![]()
![]()
Ντουλάπι αλουμινίου:
![]()
![]()
Τα αποτελέσματά μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Η εταιρεία μας:
Shenzhen ShiChuangXin Ke Electronic Co.,Ltd είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ενσωματώνει Ε&Α, σχεδιασμό, παραγωγή, μάρκετινγκ και υπηρεσίες μετά την πώληση οθονών LED.
Μπορούμε να προσφέρουμε όλους τους τύπους εσωτερικών και εξωτερικών οθονών LED, και χρησιμοποιούνται ευρέως σε τράπεζες, γραφεία επικοινωνιών, βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας, κυκλοφορία, στάδια και αθλητικές περιοχές, εμπορικές πλατείες, ψυχαγωγία για εφαρμογές διαφήμισης, αθλητικών, εκδηλώσεων, δελτίων ειδήσεων χρηματιστηρίου/αθλητικών, κέντρων μηνυμάτων, τιμών κ.λπ. Τα βασικά ντουλάπια LED είναι ευκολότερα για την εγκατάσταση και συντήρηση των πελατών για να καλύψουν τις απαιτήσεις της αγοράς.
Είμαστε επίσης γνωστοί για την κατασκευή προσαρμοσμένων οθονών LED που θα καλύψουν τις μοναδικές και συγκεκριμένες ανάγκες σας. Το πιο σημαντικό, δεσμευόμαστε να παρέχουμε ποιοτικά προϊόντα σε ανταγωνιστικές τιμές και ανώτερες υπηρεσίες πελατών. Με το σύστημα διαχείρισης ποιότητας ISO9001, την ισχυρή ομάδα Ε&Α και κατασκευής, η SCXK έγινε μία από τις κορυφαίες εταιρείες ή τη βιομηχανία οθονών LED στη Σενζέν.
![]()
![]()
Συνήθεις ερωτήσεις:
Ε1: Μπορείτε να παρέχετε υπηρεσία OEM ή ODM;
Ναι, η εταιρεία μας ειδικεύεται σε υπηρεσίες OEM και ODM με εξαιρετική ομάδα Ε&Α, τέλεια ποιότητα και λύσεις φωτισμού, απλώς πείτε μας τι σκέφτεστε.
Ε2: Τι είδους συσκευασία χρησιμοποιείται συνήθως για αυτό το προϊόν;
Συνήθως παρέχουμε συσκευασία αεροπορικής θήκης (ξύλινη θήκη και θήκη πτήσης είναι διαθέσιμες)
Ε3: Μπορώ να εκτυπώσω το λογότυπό μου στις λάμπες;
Α: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στις λάμπες δωρεάν.
Ε 4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
Α: Προσφέρουμε τριετή εγγύηση. Το ποσοστό ελαττωματικών προϊόντων μας είναι μικρότερο από 0,2%.
Ε 5: Πόσος χρόνος χρειάζεται για την παραγωγή μετά την τοποθέτηση μιας παραγγελίας;
Α: Εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας. Οι περισσότερες διαδικτυακές παραγγελίες χονδρικής αποστέλλονται εντός 3-5 ημερών μετά την παραλαβή της πληρωμής.
Ε 6: Ποιες μεθόδους πληρωμής αποδέχεστε για πλήρεις παραγγελίες;
Προσφέρουμε μια ποικιλία μεθόδων πληρωμής, συμπεριλαμβανομένων PayPal, Visa, MasterCard, Trade Assurance, Western Union και Wire Transfer (T/T).
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας και να μας ρωτήσετε περισσότερες πληροφορίες, σας περιμένουμε όλη την ώρα!!!