| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | Scx-P3.91 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | 999-1111USD/sqm |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm/month |
Προσαρμοσμένη μεγάλη οθόνη βίντεο LED για προσόψεις P3.91, ενεργειακά αποδοτική, πλήρους χρώματος, HD, διαφανής γυάλινη οθόνη LED για εξωτερική χρήση
![]()
Περιγραφή παραμέτρων:
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 32768 κουκκίδες/τετραγωνικό μέτρο |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 1000x500 |
| Απόσταση θέασης | 4-50m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μονής κουκκίδας | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 2500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονοφίλμ: 2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3840Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <950W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <350W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος τροφοδοσίας, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινής κουκκίδας μεταξύ κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντι-υγρασία, αντι-σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντι-διάβρωση, αντι-καύση, αντι-στατικό, αντι-δόνηση |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης: 10-95% |
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Πλούσια εμπειρία για περισσότερα από 10 χρόνια;
2. Αυστηρός έλεγχος ποιότητας και επίβλεψη;
3. Καλή τιμή για προϊόντα υψηλής ποιότητας;
4. Γρήγορος χρόνος παράδοσης - μετά τη λήψη της προκαταβολής σας, θα κάνουμε την παράδοση αμέσως;
5. Ικανοποιητική εξυπηρέτηση μετά την πώληση - θα απαντήσουμε σε όλες τις ερωτήσεις σας σε 3 ώρες;
6. Θα σας παρέχουμε δωρεάν τεχνική υποστήριξη;
Περιγραφή:
* Υψηλός βαθμός ορατότητας
80% διαφανής, ώστε να είναι βολικό για τους ανθρώπους μέσα και έξω να κοιτάζουν. Οι ενσωματωμένες λάμπες LED είναι πολύ μικρές και σχεδόν αόρατες από το εξωτερικό του κτιρίου.
* Συμπαγής σχεδιασμός και ελαφρύ βάρος
σχεδόν κατάλληλο για οποιοδήποτε κτίριο με γυάλινο τοίχο. Το βάρος είναι μόνο 18kg/τμ και ελαχιστοποιεί το φορτίο στον γυάλινο τοίχο.
* Ευκολία εγκατάστασης και συντήρησης
Δεν χρειάζεται να αλλάξετε καμία δομή κτιρίου. Οι μονάδες μπορούν να κολληθούν στο πίσω μέρος του γυάλινου τοίχου με την ειδική κόλλα που παρέχουμε. Χρειάζεται μόνο 10 δευτερόλεπτα για την εγκατάσταση μιας μονάδας. Εάν χρειαστεί συντήρηση, απαιτείται μόνο εσωτερική.
* Εξοικονόμηση χρημάτων στη διακόσμηση για την αρχιτεκτονική
Δεδομένου ότι ο γυάλινος τοίχος LED κάνει τη ζωντανή διακόσμηση και τη διαφήμιση, εξοικονομεί άλλα φώτα για τη φωταγώγηση του κτιρίου.
* Ευρεία εφαρμογή
Η οθόνη LED γυάλινου τοίχου μπορεί να εφαρμοστεί οπουδήποτε υπάρχει γυάλινος τοίχος, όπως εμπορικό κτίριο, ορόσημο, αρχιτεκτονική, κέντρο τέχνης, εμπορικό κέντρο, σούπερ μάρκετ, αλυσίδες καταστημάτων κ.λπ.
Οι περιπτώσεις μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Η εταιρεία μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Εάν έχετε ενδιαφέρον, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με αυτόν τον τρόπο: