| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | Scx-P3.91 |
| MOQ: | 5sqm |
| τιμή: | 999-1111USD/sqm |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm/month |
Διαφανής οθόνη LED HD P3.91 Video ledwall / Εξωτερική έγχρωμη οθόνη πλέγματος LED Κουρτίνας Video Wall
![]()
Περιγραφή παραμέτρων:
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 32768 κουκκίδες/τετραγωνικό μέτρο |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 1000x500 |
| Απόσταση θέασης | 4-50μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 2500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100μ, πολυμεμβράνη: 500μ, μονομεμβράνη: 2χλμ |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3840Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <950W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <350W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Απαίτηση τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντοχή στην υγρασία, αντοχή στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτική, ανθεκτική στην καύση, αντιστατική, αντικραδασμική |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης: 10-95% |
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Περισσότερα από 10 χρόνια πλούσιας εμπειρίας;
2. Αυστηρός ποιοτικός έλεγχος και επίβλεψη;
3. Υψηλής ποιότητας προϊόντα με ευνοϊκές τιμές;
4. Γρήγορος χρόνος παράδοσης - μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας, θα αποστείλουμε το συντομότερο δυνατόν;
5. Ικανοποιητική εξυπηρέτηση μετά την πώληση - θα απαντήσουμε σε όλες τις ερωτήσεις σας εντός 3 ωρών;
6. Θα σας παρέχουμε δωρεάν τεχνική υποστήριξη;
Περιγραφή:
* Υψηλός βαθμός ορατότητας
80% διαφανής ορατότητα, ώστε να είναι βολικό για τους ανθρώπους μέσα και έξω να βλέπουν. Οι ενσωματωμένες λυχνίες LED είναι πολύ μικρές και σχεδόν αόρατες από το εξωτερικό του κτιρίου.
* Συμπαγής σχεδιασμός και ελαφρύ βάρος
σχεδόν κατάλληλο για οποιοδήποτε κτίριο με γυάλινο τοίχο. Το βάρος είναι μόνο 18 κιλά/τ.μ. και ελαχιστοποιεί το φορτίο στον γυάλινο τοίχο.
* Ευκολία εγκατάστασης και συντήρησης
Δεν χρειάζεται να αλλάξετε καμία δομή κτιρίου. Οι μονάδες μπορούν να κολληθούν στο πίσω μέρος του γυάλινου τοίχου με την ειδική κόλλα που παρέχεται από εμάς. Χρειάζεται μόνο 10 δευτερόλεπτα για την εγκατάσταση μιας μονάδας. Σε περίπτωση που χρειαστεί συντήρηση, απαιτείται μόνο η εσωτερική συντήρηση.
* Εξοικονόμηση χρημάτων στη διακόσμηση για την αρχιτεκτονική
Δεδομένου ότι ο γυάλινος τοίχος LED δημιουργεί τη ζωντανή διακόσμηση και τη διαφήμιση, εξοικονομεί άλλα φώτα για τη φωταγώγηση του κτιρίου.
* Ευρεία εφαρμογή
Η οθόνη LED γυάλινου τοίχου μπορεί να εφαρμοστεί όπου υπάρχει γυάλινος τοίχος, όπως εμπορικά κτίρια, ορόσημα, αρχιτεκτονική, κέντρα τέχνης, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ, αλυσίδες καταστημάτων κ.λπ.
Οι περιπτώσεις μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Η Εταιρεία μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Συσκευασία και παράδοση:
![]()
Εάν έχετε ενδιαφέρον, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με αυτόν τον τρόπο: