| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Scxk-P3.91 |
| MOQ: | 5m ² |
| τιμή: | 900-1100USD/m² |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ./μήνα |
P3.91 Κύκνωτη οθόνη LED πλήρους χρώματος 500*1000mm αλουμινίου ντουλάπι SCX LED οθόνη P4.81 εσωτερική και εξωτερική
Αυτή είναι μια εσωτερική σειρά και μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ημι-εξωτερικά, έχουμε μια ευρεία γκάμα τύπων για να σας παρέχει άφθονη επιλογή.
Αρκετές επιλογές.
Οι σειρές εσωτερικών χώρων είναι P1.667Π1.923, P2, P2.5Π3, Π3.91, P4, P5, P6, P10.
Οι εξωτερικές σειρές είναι P3.91, P4, P4.81Π5, Π5.95, P6, P6.67, P8, P10, P12, P16, P20.
Σήμερα, εκτός από αυτές τις συμβουλές, έχουμε και άλλα προϊόντα, όπως οθόνη αφίσων, διαφανής οθόνη και ούτω καθεξής.
Εάν ενδιαφέρεστε, επικοινωνήστε μαζί μας και θα σας απαντήσουμε εντός 24 ωρών.
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας και καλωσορίζουμε να μας στείλετε την ερώτησή σας!!!!
Προδιαγραφές:
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 65410/τ.μ. |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 250*250 |
| Απόσταση προβολής | ≥4m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000cd/τ.μ. |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/16) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. | |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς:/τ.μ. | < 700W |
| Μέση ισχύς:/τ.μ. | < 220W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| Παρακολούθηση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Η τηλεεπιτήρηση και ο έλεγχος, η καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| Στείλτε προειδοποιητικά σήματα στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Αδιάβροχο | IP34 |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | Δυναμικό ρεύματος: |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, ανθεκτικό στη στατική, ανθεκτικό στις δονήσεις |
| Η υγρασία (εργασία) | Εργασία: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) |
αποθήκευση:10-95% |
Χαρακτηριστικά:
1) Μεγάλος ρυθμός ανανέωσης, υψηλή φωτεινότητα, υψηλή αντίθεση, χωρίς καθυστέρηση ή έλξη κάτω από άμεσο ηλιακό φως.
2) Εξοικονόμηση ενέργειας: χαμηλό ρεύμα, λάμπα υψηλής φωτεινότητας, εξοπλισμένη με πηγές ρεύματος PFC, εξοικονόμηση 30% ηλεκτρικής ενέργειας
3) Προσαρμόσιμη φωτεινότητα για να προσαρμόζεται στις περιβαλλοντικές αλλαγές
4) Ευρεία γωνία θέασης: ευρεία οριζόντια και κατακόρυφη γωνία θέασης, κατάλληλη για ευρεία οριζόντια
5) Προστασία του περιβάλλοντος, αντιστατική, αδιάβροχη, καλή διάχυση θερμότητας, υψηλή απόδοση κόστους.
6) Ανίχνευση και παρακολούθηση σφαλμάτων: μπορεί να παρακολουθεί την εσωτερική θερμοκρασία, την τάση, τον ανεμιστήρα ψύξης κλπ. και να ανιχνεύει αυτόματα τα σφάλματα.
7) Υψηλή αξιοπιστία: με τη χρήση τεχνολογίας κατανεμημένης σαρώσεως και τεχνολογίας δομικού σχεδιασμού, μεγαλύτερη αξιοπιστία και σταθερότητα.
8) Σταθερό και αξιόπιστο σύστημα: ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών, μακρά διάρκεια ζωής, μπορεί να λειτουργεί συνεχώς για περισσότερο από 24 ώρες και εύκολη λειτουργία του συστήματος.
9) Καλό αποτέλεσμα: με τη χρήση τεχνολογίας διόρθωσης από σημείο σε σημείο, η εικόνα είναι σαφέστερη και η αίσθηση ιεραρχίας είναι ισχυρότερη.
10) Η μονάδα οθόνης είναι εύκολη στην εγκατάσταση και συντήρηση.
![]()
![]()
![]()
Πληροφορίες για εμάς:
SCXKΕιδικευόμαστε στο πεδίο των LED από το 2005. Είμαστε ένας κορυφαίος κατασκευαστής και προμηθευτής τεχνικών λύσεων πλήρους χρώματος εσωτερικής και εξωτερικής οθόνης, ενοικίασης οθόνης LED,Ηλεκτρονικές συσκευές, επαρχία Guangdong, Κίνα.
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα και μια σειρά από εξοπλισμούς. Κάθε χρόνο τα προϊόντα μας εξάγονται στο εξωτερικό και είναι δημοφιλή μεταξύ πολλών ξένων χωρών,Επίσης στη δική μας χώρα μπορείτε να βρείτε τα πολλά σημεία εφαρμογήςΌπως σταθμός, αεροδρόμιο, εκκλησία, εμπορικό κέντρο, εμπορικό κέντρο, συναυλία κλπ.
Από το σταθμό τηλεόρασης έως τον σταθμό τηλεόρασης, τα συνέδρια και τις εκδηλώσεις, η SCXK Electronics παρέχει ένα ευρύ φάσμα ελκυστικών και εξοικονόμησης ενέργειας λύσεων οθόνης LED σε βιομηχανικές, εμπορικές και κυβερνητικές αγορές σε όλο τον κόσμο.
![]()
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας και να μας ρωτήσετε για περισσότερες πληροφορίες, περιμένοντας για εσάς όλη την ώρα!!!