| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.6 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Οθόνη LED εσωτερικού χώρου μαγνητικής HD p4 p3 p2.5 p2 p1.86 p1.83 p1.66 p1.53 p1.25, πάνελ οθόνης βίντεο LED
Χαρακτηριστικά
- Παρέχουμε μια δομή πλαισίου που μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο. - Το ντουλάπι μπορεί να στερεωθεί στο πλαίσιο με μαγνήτες, κάτι που είναι πολύ βολικό για την εγκατάσταση. - Η μονάδα, το τροφοδοτικό και η κάρτα μπορούν να αφαιρεθούν από το μπροστινό μέρος της οθόνης, κάτι που είναι πολύ βολικό για τη συντήρηση. - Ντουλάπι χυτοσιδηρού 640x480, εξαιρετική επιπεδότητα, ελαφρύ, περίπου 8kg/ντουλάπι, το πάχος είναι μόνο 130mm όταν ολόκληρη η οθόνη είναι εγκατεστημένη στον τοίχο. - Επιλογές απόστασης pixel: Σειρά HD P1.86, P1.83, P1.66, P1.53, P1.37, P1.25, συνηθισμένη σειρά P5, P4, P3.07, P2.5, P2
Προδιαγραφές
| Κωδικός προϊόντος | P2.6 |
| Μέγεθος μονάδας | 250*250mm |
| Ανάλυση μονάδας | 96*96 |
| Ενθυλάκωση LED | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 147629 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*500mm |
| Απόσταση pixel | 2.6mm |
| Μέγεθος LED | SMD 1010 |
| Λειτουργία οδήγησης | Στατικό πλήρες χρώμα |
| Φωτεινότητα | 10000cd |
| Αντίθεση | ≥6000:1 |
| Χρώμα εμφάνισης | 1,07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία θέασης | 120° μοίρες Οριζόντια & 60° μοίρες Κάθετα110 |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Τάση λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750 w |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280 w |
| Συχνότητα ανανέωσης πλαισίου | 100hz |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση γάμμα | (-0.5—5.0) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | - 10° —+55° Κελσίου μοίρες |
| Υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % RH |
| Διάρκεια ζωής λειτουργίας | 100.000 ώρες |
| MTBF | 5000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Ρυθμός ελαττωματικών pixel | 0.01% |
| Υποστήριξη σήματος εισόδου | Composite, S-Video, Component, VGA, DVI, HDMI, SDI, HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Multi-mode Fiber:500m; Single-mode Fiber:10km |
| Υποστήριξη λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Σημείο προς σημείο, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονη εμφάνιση με υπολογιστή ελέγχου μέσω DVI |
Εικόνες
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικά γυμναστήρια, γήπεδα, παιδικές χαρές, σχολικές εκκλησίες
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί επιβατών.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Ψυχαγωγία, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Διαδικασία παραγωγής
1) Εισερχόμενος Έλεγχος→2) SMD→3) Εισαγωγή εξαρτημάτων
→4) Συγκόλληση με κυματοειδή→5) Μετά τη συγκόλληση→6) Δοκιμές
→7) Ημιτελής γήρανση→8) Συναρμολόγηση μονάδας
→9) Σφράγιση→10) Τελική γήρανση→11) Έλεγχος Τελικής Αποθήκευσης
Συσκευασία και Αποστολή
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
![]()
![]()
Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Α: Ο χρόνος παραγωγής χρειάζεται περίπου 15 εργάσιμες ημέρες για ποσότητα παραγγελίας άνω των 6 τ.μ.
Α: Χαμηλό MOQ, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο, και το MOQ για κανονική παραγγελία είναι 6 τεμάχια ντουλάπι
Α: Με express είναι το ταχύτερο αλλά και το πιο ακριβό. Με αεροπλάνο χρειάζονται επίσης περίπου 7 ημέρες, μεσαίο κόστος. Με πλοίο είναι το πιο οικονομικό αλλά θα χρειαστεί 20-30 ημέρες χρόνος μεταφοράς. Μικρές παραγγελίες με express είναι μια καλή λύση, μεγάλες παραγγελίες πάντα με πλοίο.
Α: Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε τιμές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.