| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.6 |
| MOQ: | 1τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Υψηλής ευκρίνειας COB GOB υδατοασφαλής αντισυγκρούσεων νταμππρόουφ οθόνη LED
Χαρακτηριστικά διαφημιστικών οθόνων LED
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3- Συνδέεται σωστά, τοποθετείται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
Προδιαγραφές διαφημιστικών οθονών LED
| Μέρος Νο. | P2.6 |
| Μέγεθος ενότητας | 250*250 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 96*96 |
| Ενσωμάτωση LED | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 147629 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*500mm |
| Πιξέλες | 2.6mm |
| Μέγεθος LED | SMD 1010 |
| Τρόπος οδήγησης | Στατικό πλήρες χρώμα |
| Φωτεινότητα | 10000cd |
| Αντίθεση | ≥6000:1 |
| Εμφάνιση χρώματος | 10,07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία προβολής | 120° οριζόντια και 60° κάθετη110 |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Δύναμη λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750 w |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280w |
| Συχνότητα ενημέρωσης καρέ | 100hz |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση γάμμα | (-0,5·5,0) |
| Εργασιακή θερμοκρασία | - 10° + 55° Κελσίου |
| Υγρασία λειτουργίας | 10 - 90% RH |
| Ζωή λειτουργίας | 100,000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | 5000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Από τον έλεγχο της ταχύτητας των pixel | 0.01% |
| Υποστήριξη σήματος εισόδου | Συνθετικό, S-Video,Component,VGA, DVI,HDMI,SDI,HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Πολυδιάστατη ίνες:500m;Μιαδιάστατη ίνες:10km |
| Υποστήριξη λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Σημείο προς Σημείο, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι. |
| Τρόπος ελέγχου | Σύγχρονη εμφάνιση με PC ελέγχου από DVI |
Λεπτομερείς Εικόνες
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογές διαφημιστικών οθονών LED
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Υπηρεσίες μας
Υπηρεσία πριν από την πώληση:
1Απαντήστε σε ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για πελάτες.
3Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη.
4Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη εργοστασίου κλπ.
Υπηρεσία κατά την πώληση:
1- Αναφορά παρακολούθησης στην παραγωγή.
2Έκθεση δοκιμής ποιότητας για κάθε παραγγελία.
3Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1- Ζωή δωρεάν συντήρηση και αναβάθμιση.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης
και λογισμικό συστήματος ελέγχου CD και ούτω καθεξής
Γιατί να μας επιλέξετε;
Συνέχισε την ποιότητα
Με piερισσότερη αpiό 10 εpiειρία στην piαραγωγή οθόνων LED, οι εξοπλισμοί επικαιροpiοιούνται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντελοποιημένη παραγωγή εξασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει
Εpiιpiλέον, η εpiιτροpiή εpiιχειρεί εpiιχειρησιακά συστήματα piου piροωθούν την εpiιχειρησιακή καινοτομία.
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης,θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση:Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα
- Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.