| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π2 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση ενοικίασης/σταθερής εγκατάστασης |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 300*400 χιλιοστά |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Πιξελική πυκνότητα | 250000 σημεία/τ.μ |
| Ποσοστό ανανέωσης | 1920 Hz-3840 Hz |
| Φώτα με φως | Εθνικό αστέρι ή Kinglight |
| Τρόπος σάρωσης | 1/32 Σάρωση |
| Σύστημα ελέγχου | LSN/NOVA |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Εσωτερικός SMD P2 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 250000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 128x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥2,5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| Ρυθμίσεις χρώματος | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Επεξεργασία σήματος | 10 ή 14 bit |
| Γκρι κλίμακα | 1024x1024x1024 έως 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | Τι θα συμβεί; 1/13 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο ρύθμισης φωτεινότητας | 255 βήματα χωρίς απώλεια γκρι |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥72 ώρες συνεχούς λειτουργίας |
| ΜΤΠΔ | >5000 ώρες |
| Ζωή | 1001000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 1100W/m2, μέσο όρο: 280W/m2 |
| Προστασία συστήματος | Αντιβρύχιση, ανθεκτικότητα στη σκόνη, αντιδρόμηση, αντιστατική, αντιδράσεις |