| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P1.667 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4600 τ.μ. ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χρήση ενοικίασης |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 300*400 χιλιοστά |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Πιξελική πυκνότητα | 359856 σημεία/τ.μ |
| Ποσοστό ανανέωσης | 1920 Hz-3840 Hz |
| Φώτα με φως | Εθνικό αστέρι ή Kinglight |
| Τρόπος σάρωσης | 1/32 Σάρωση |
| Σύστημα ελέγχου | LSN/NOVA |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 1.667 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 359856/τμ. |
| Ανάλυση ενότητας | 192x96 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | 1.667-300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥ 800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Ζωή | 100,000 ώρες |