| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P1.56 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Νέα οθόνη LED GOB COB 2020 υψηλού ρυθμού ανανέωσης άνω των 3840Hz για εκθέσεις P1.56 σταθερή οθόνη βίντεο LED HD πλήρους χρώματος
Εισαγωγή στην τεχνολογία GOB
1) Υιοθετεί καθαρό μαύρο LED 1010, καλή συνέπεια χρώματος. 2) Σχεδιασμός κουτιού από χυτό αλουμίνιο 400mm(Π)*300mm(Υ) για σταθερή εγκατάσταση και συντήρηση από μπροστά. 3) Ελαφρύ (6kg) και εύκολο στην εγκατάσταση, υποστηρίζει συντήρηση από μπροστά 4) Κόλλα Gob-board, επεκτείνει τη διάρκεια ζωής της λάμπας LED, αντι-σύγκρουση, ανθεκτικό στη σκόνη, αδιάβροχο LED επιφανείας, διατηρεί την επιφάνεια επίπεδη και απρόσκοπτη. 5) Καθαρό μαύρο LED, το χρώμα της εικόνας είναι πλουσιότερο, το χρώμα είναι πιο απαλό, χωρίς αντανάκλαση. 6) Υψηλή αντίθεση 8000:1, ανανέωση 3840Hz, μπορεί να επιτύχει τέλεια οθόνη χρυσής αναλογίας 16:9.
Παράμετρος
| Pixel Pitch(mm) | 1.56mm |
| Τύπος LED | GOB |
| Διαμόρφωση LED | 1R1G1B |
| LEDs | SMD1010 |
| Ρυθμός ανανέωσης (Hz) | ≥3840Hz |
| Ανάλυση μονάδας (PXxPX) | 128*96 |
| Μέγεθος μονάδας (mmxmm) | 200mm*150mm |
| Μέγιστο ρεύμα | 6A |
| Τάση εισόδου | 5V |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας μονάδας | 6.5W |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/32 |
| Οριζόντια γωνία θέασης (Deg) | ≥170(+10/-10) |
| Κάθετη γωνία θέασης (Deg) | ≥170(+10/-10) |
| Φωτεινότητα | >1200 CD/m2 |
| Κλίμακα του γκρι | >14bit |
| Ανάλυση καμπίνας (PXxPX) | 384*216 |
| Μέγεθος καμπίνας | 400mm*300mm |
| Πυκνότητα καμπίνας (dot/sqm) | 49152 Dots/m2 |
| Ποσοστό δυσλειτουργικών σημείων | <0.3% |
| Τροφοδοτικό | DC 5V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) | -40-60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
| Διάρκεια ζωής (H) | ≥50,000 |
![]()
Σχεδιασμός χρυσής αναλογίας 16:9, τέλεια οθόνη 2k 4k 8k
Σχεδιασμός καμπίνας 16:9, αντιστοίχιση σημείο-προς-σημείο με πρότυπη ανάλυση 2K/4K/8K. Σχεδιασμός συντήρησης από μπροστά, εγκατάσταση στον τοίχο, εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση. Τεχνολογία αυτόματης ρύθμισης φωτεινότητας, εξασφαλίζοντας άνετη παρακολούθηση για τους θεατές σε οποιοδήποτε περιβάλλον. Υποστήριξη εφεδρείας τροφοδοσίας και σήματος για την κάλυψη των αναγκών εφαρμογών υψηλής ασφάλειας.
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τόσο για μονάδα όσο και για ολόκληρη την οθόνη.
Α: Παραγγελία μικρότερη από 100 τετραγωνικά μέτρα, ο χρόνος παράδοσης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Α: Χαμηλό MOQ, είναι διαθέσιμο 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μονάδας.
Α: Αποδεχόμαστε κυρίως όρους FOB τρένου, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσουμε μεταφορικό πράκτορα. Συνήθως χρειάζονται 20-30 ημέρες δια θαλάσσης. Λίγες ημέρες για εκτελωνισμό.
Α: Πρώτα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε τιμές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.